بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > من و این ردپای سرگران

نکات

من و قایق کوچک اوریگامی ام
اینجا، درست در میان اقیانوس زندگانی
گم شده ایم!
حالا ما سرگردانیم
سرگردان...

ارزیابی این نوشته

هوا که طوفانی می شود...

درخواست "هوا که طوفانی می شود..." به Digg درخواست "هوا که طوفانی می شود..." به del.icio.us درخواست "هوا که طوفانی می شود..." به StumbleUpon درخواست "هوا که طوفانی می شود..." به Google
ارسال Friday 17 May 2013 در 10:29PM توسط میرزا عبدالزکی
کلیدواژه ها طوفانی

هوا که طوفانی می شود، آسمان نارنجی می شود، ابرها گره می خورند، باد می آید و زیرانداز همسایه را از بالای پشت بام، به کف خیابان می اندازد، شیشه ها میلرزد و یاکریم ضعیف آسمان، محکم به تیر چراغ برق برخورد می کند و در یک لحظه پودر می شود.
هوا که طوفانی می شود یاد خودم می افتم، یاد زندگانی طوفان زده با آسمان تاریکش، یاد مشهد، یاد دانشگاه توس، یاد بلوار کوثرش...
هوا که طوفانی می شود، دوست دارم میان این همه بلوا، چشمانم را ببندم و قدری ..... بی خیال، خواستم بگویم گوجه سبز، دیدم چه کسی گوجه سبز کیلویی 10 هزار تومان را وسط این همه بلوا می خورد؟
این روزها حال قلمم خوب نیست! یک لحظه هوای آرام می خواهد...
نمايشها 2339 نظرات 4 Edit Tags ارسال نوشته روزنوشت
« قبلي     اصلی     بعدي »
همه نظرات 4

نظرات

1. Old Comment
    نشان khalerize
    ایولا،هوا یه تکون میخوره احمدآقا یه متن براش دارن
    ارسال Saturday 18 May 2013 در 12:33PM توسط khalerize khalerize حاضر نيست
  2. Old Comment
    نشان میرزا عبدالزکی
    نقل قول:
    در اصل توسط khalerize نوشته شده است نمایش نظر
    ایولا،هوا یه تکون میخوره احمدآقا یه متن براش دارن
    چند وقت پیش هوا یهویی همینجوری شد، پنجره خونمون باز بود یه مرغ عشق اومد مهمون ما شد. (بگذریم از اینکه الان مثل گاو داره غذا میخوره، از ارزن و فلفل دلمه و هویج و اینا گرفته تا برنج)
    این طوفان آخری هم رفتم تو بالکن تا شاید شدت باد، یه جونوری رو بیاره تو خونمون که تمام صحنه های پاراگراف اول رو دیدم
    خیلی وحشتناک بود
    ارسال Saturday 18 May 2013 در 03:19PM توسط میرزا عبدالزکی میرزا عبدالزکی حاضر نيست
  3. Old Comment
    نشان GomGashte
    شوخی میکنید ؟ یاکریم پودر شد یعنی؟
    ارسال Sunday 2 June 2013 در 08:10PM توسط GomGashte GomGashte حاضر نيست
  4. Old Comment
    نشان میرزا عبدالزکی
    صحنه هیجان انگیزی بود...
    ارسال Sunday 2 June 2013 در 09:58PM توسط میرزا عبدالزکی میرزا عبدالزکی حاضر نيست
ارسال نظر ارسال نظر
همه دنبالک ها 0

دنبالک ها

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 08:00PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه