بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
عبدالعلی69 به سرنگار مبارزه با حربه های شیاطین پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است نمايش نوشته
کجای این مساله با قرآن منافات دارد؟
کجاش با قران کریم موافقت داره بیار "

2 دقيقه پيش

"
نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
اتفا قا شیعه زاده هستم مادرم بسیار نسبت به مذهب شیعه و امامت تعصب دارد هرشب موقعه خواب طبق آنچه از اجدادش شنیده بایدنام تمام امامان را با شهادتین بگوید
خدا لعنت کنه درغگو رو

سوال کن چه کرده که تو دشمن خدا ومحمد وآل محمد در اومدی

یا منافق هست دشمن محمد وال محمد یا ولد حیض یا زنازاده از این سه محاله خارج باشه باتفاق همه مسلمین واهل قبله "

4 دقيقه پيش

کنجکاو1 به سرنگار مبارزه با حربه های شیاطین پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشته
یهودی زاده عزیز تو از قران چی می فهمی بگو

تو عمرتون تا حالا نه قران خوندید نه نماز سرچ گوگل وتحریف ومعناهای مسخره برای کلمات قران کریم و........................
اتفا قا شیعه زاده هستم مادرم بسیار نسبت به مذهب شیعه و امامت تعصب دارد هرشب موقعه خواب طبق آنچه از اجدادش شنیده بایدنام تمام امامان را با شهادتین بگوید "

يك ساعت پيش

asad39 به سرنگار مبارزه با حربه های شیاطین پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط hosyn نوشته شده است نمايش نوشته
دوست گرامی، عمل به قران چگونه است؟ شما خودتان توضیح دهید آیا این پست شما عمل به قرآن است؟ دوستمان که از جواب طفره رفتند، شما خودتان بگویید این چگونه عمل به قرآن است؟:
کجای این مساله با قرآن منافات دارد؟ "

يك ساعت پيش

"
نقل قول:
دوست گرامی، بارها گفتم که اگر همه آیات قرآن را با هم بیاورید و گزینشی رفتار نکنید هیچ مشکلی نیست، بنده دست هر تحقیق کننده در مباحث علمی را میبوسم، و تعصب هم ندارم، اما ظاهرا اینکه شما از ما ناراحت میشوید میخواهید میکرفون دست شما باشد و هر آیه‌ای خواستید بیاورید و هر کدام نخواستید نیاورید اما ما سعی میکنیم آیات دیگر را هم بیاوریم.

دوست گرامی، پیشنهاد میکنم یک امتحان کنید، بروید در دبستانی که دانش‌آموزان معمولی هستند، همین حرفهای خودتان را برای آنها درس بدهید، شاید پس از مدتی ببینید حرفهای شما را میپذیرند، اما بروید در یک دبستانی که دانش‌آموزانش حافظ قرآن هستند، و در حفظ و مفاهیم امتحان دادند، خواهید دید تا یک آیه گزینشی میخوانید فورا آیه دیگری که نخواندید را میخوانند و شما نمیتوانید مطلب خود را جا بیاندازید، چرا؟ چون قرآن یک نظام فکری دارد، و وقتی دانش‌آموزان، حافظ قرآن و آگاه به مفاهیم باشند در چند لحظه شما را طناب پیچ میکنند.
می شود بگویی چطور همه آیات قرآن را باهم بیاورم ؟

شاید منظورتان اینه که مثل شما با آیات گزینشی رفتار نکنم مثلا برای فهم این آیه به آیات فبل این آیه هم توجه کنم یا نه توجه نکنم و فقط توجه کنم ببینم روایات چه می گویند ؟

وَقَرْنَ فِي بُيُوتِكُنَّ وَلَا تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِيَّةِ الْأُولَى وَأَقِمْنَ الصَّلَاةَ وَآتِينَ الزَّكَاةَ وَأَطِعْنَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ إِنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنْكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَيُطَهِّرَكُمْ تَطْهِيرًا ﴿۳۳﴾ا
حزاب
و در خانه ‏هايتان قرار گيريد و مانند روزگار جاهليت قديم زينتهاى خود را آشكار مكنيد و نماز برپا داريد و زكات بدهيد و خدا و فرستاده‏ اش را فرمان بريد خدا فقط مى‏ خواهد آلودگى را از شما خاندان [پيامبر] بزدايد و شما را پاك و پاكيزه گرداند (۳۳)
"

يك ساعت پيش

hosyn به سرنگار مبارزه با حربه های شیاطین پاسخ داد.
"
نقل قول:
مهم عمل کردن به قرآن است و این عمل به قرآن است که معیار خدا برای قضاوت قرار می گیرد. شما خودتان هم معتقدید که فاصله بین شرک و توحید به اندازه یک مو است. خدا قضاوت خودش را خواهد کرد و نیازی به ما گفته ما ندارد. بله در قرآن به صراحت گفته شده است که بعضی اعمال شرک است و اصلا قرآن برای همینها نازل شده است. اگر قرار باشد که از قرآن درس بگیریم باید طبق دستورات داخل آن عمل کنیم. در این بین ممکن است که بعضی اعمال سنتی و تاریخی ما مطابق قرآن نباشد و این مشکل هشدار دهنده نیست؛ بلکه مشکل کسی است که این اعمال را انجام می دهد. حالا اگر کسی به این اعمال ایراد بگیرد و چند هشدار بدهد؛ آیا باید او را سرکوب کرد و انگ وهابیت به او زد؟ در این بین چه کسی ضرر خواهد کرد؟ به نظر شما یک هشدار دهنده، غیر از هشدار و ابلاغ وظیفه دیگری دارد؟؟
دوست گرامی، عمل به قران چگونه است؟ شما خودتان توضیح دهید آیا این پست شما عمل به قرآن است؟ دوستمان که از جواب طفره رفتند، شما خودتان بگویید این چگونه عمل به قرآن است؟:
نقل قول:
سوره 98 قرآن به عنوان البینه (دلیل و برهان) نامگذاری شده است. سوره 99 قرآن هم به عنوان زلزله نامگذاری شده است. سیلهای مهیب در سال 98 شمسی به عنوان برهان و دلیل بر ملت ایران نازل شده است. سال 98 اشاره به سوره البینه دارد که شماره سوره البینه هم 98 است. این سیلها فقط به عنوان هشدار است دلیل و برهان است برای ایران و پیش در آمد عذاب اصلی است که در سال 99 شمسی اتفاق می افتد. سال99 شمسی سال زلزله (شماره سوره زلزله 99 است) و یا یک حادثه خیلی شدید دارد که بر ملت ایران نازل میشود.

مقدار ابجد ایران 262 است.

262+99= 361

361= 19*19
"

يك ساعت پيش

"
نقل قول:
کجا من به مترجمین گفتم مشرکند اگر می شود نقلی به آن گفته بزن

آیا چون به شما گفتم یعنی بیان آیات الهی این اندازه برای شما گران است شد توهین به دها میلیون نفر خیلی از بیندگان در همین تالار هستند که آیات را خوب درک می کنند با اینکه سکوت می کنند

بیان آیات فقط برای یادآوری است برای کسایی که می خواهند به هدایت خداوند گوش کنند

وگر نه آنهایی که نمی خواهند آیات را بشنوند و آیات قرآن را می خواهند طوری بیان کنند که به عقیده خود بخورد کاری ندارم آنها فقط می خواهند افکارا از حقیقت قرآن منحرف کنند
آیا فکر کردی آن کسی که در همین تالار است چرا درباره قرآن چنین می نویسد آیا فهمی از قرآن دارد یا نه به دلیل دیگر چنین می گوید
دوست گرامی، بارها گفتم که اگر همه آیات قرآن را با هم بیاورید و گزینشی رفتار نکنید هیچ مشکلی نیست، بنده دست هر تحقیق کننده در مباحث علمی را میبوسم، و تعصب هم ندارم، اما ظاهرا اینکه شما از ما ناراحت میشوید میخواهید میکرفون دست شما باشد و هر آیه‌ای خواستید بیاورید و هر کدام نخواستید نیاورید اما ما سعی میکنیم آیات دیگر را هم بیاوریم.

دوست گرامی، پیشنهاد میکنم یک امتحان کنید، بروید در دبستانی که دانش‌آموزان معمولی هستند، همین حرفهای خودتان را برای آنها درس بدهید، شاید پس از مدتی ببینید حرفهای شما را میپذیرند، اما بروید در یک دبستانی که دانش‌آموزانش حافظ قرآن هستند، و در حفظ و مفاهیم امتحان دادند، خواهید دید تا یک آیه گزینشی میخوانید فورا آیه دیگری که نخواندید را میخوانند و شما نمیتوانید مطلب خود را جا بیاندازید، چرا؟ چون قرآن یک نظام فکری دارد، و وقتی دانش‌آموزان، حافظ قرآن و آگاه به مفاهیم باشند در چند لحظه شما را طناب پیچ میکنند. "

يك ساعت پيش

"
نقل قول:

آیا چون به شما گفتم یعنی بیان آیات الهی این اندازه برای شما گران است شد توهین به دها میلیون نفر خیلی از بیندگان در همین تالار هستند که آیات را خوب درک می کنند با اینکه سکوت می کنند

وگر نه آنهایی که نمی خواهند آیات را بشنوند و آیات قرآن را می خواهند طوری بیان کنند که به عقیده خود بخورد کاری ندارم آنها فقط می خواهند افکارا از حقیقت قرآن منحرف کنند
آیا فکر کردی آن کسی که در همین تالار است چرا درباره قرآن چنین می نویسد آیا فهمی از قرآن دارد یا نه به دلیل دیگر چنین می گوید
یهودی زاده عزیز تو از قران چی می فهمی بگو

تو عمرتون تا حالا نه قران خوندید نه نماز سرچ گوگل وتحریف ومعناهای مسخره برای کلمات قران کریم و........................ "

2 ساعت پيش

"
نقل قول:
مهم عمل کردن به قرآن است و این عمل به قرآن است که معیار خدا برای قضاوت قرار می گیرد. شما خودتان هم معتقدید که فاصله بین شرک و توحید به اندازه یک مو است. خدا قضاوت خودش را خواهد کرد و نیازی به ما گفته ما ندارد. بله در قرآن به صراحت گفته شده است که بعضی اعمال شرک است و اصلا قرآن برای همینها نازل شده است. اگر قرار باشد که از قرآن درس بگیریم باید طبق دستورات داخل آن عمل کنیم. در این بین ممکن است که بعضی اعمال سنتی و تاریخی ما مطابق قرآن نباشد و این مشکل هشدار دهنده نیست؛ بلکه مشکل کسی است که این اعمال را انجام می دهد. حالا اگر کسی به این اعمال ایراد بگیرد و چند هشدار بدهد؛ آیا باید او را سرکوب کرد و انگ وهابیت به او زد؟ در این بین چه کسی ضرر خواهد کرد؟ به نظر شما یک هشدار دهنده، غیر از هشدار و ابلاغ وظیفه دیگری دارد؟؟

مزدور یهودی ملحد میشه بگی بکدوم دستور قران تو عملکردی ؟
"

2 ساعت پيش

asad39 به سرنگار مبارزه با حربه های شیاطین پاسخ داد.
"
نقل قول:
کدام منصفی است که نبیند در همین ایران، صدها بلکه هزارها بار از شبکه‌های مختلف، ختم قرآن پخش میشود، و جالب اینکه زیر نویس فارسی میشود، چه کسی چشم مردم را گرفته تا آیات قرآن را نبینند یا نشوند؟! بی انصافی نیست که خود شما هر چه ترجمه میآورید از همین کسانی میآورید که آنها را مشرک میدانید طبق رویکرد تکفیری خودتان، و حالا بگویید: (یعنی بیان آیات الهی این اندازه برای شما گران است که انتظار دارید با آیات الهی تذکرندهیم ؟)
مهم عمل کردن به قرآن است و این عمل به قرآن است که معیار خدا برای قضاوت قرار می گیرد. شما خودتان هم معتقدید که فاصله بین شرک و توحید به اندازه یک مو است. خدا قضاوت خودش را خواهد کرد و نیازی به ما گفته ما ندارد. بله در قرآن به صراحت گفته شده است که بعضی اعمال شرک است و اصلا قرآن برای همینها نازل شده است. اگر قرار باشد که از قرآن درس بگیریم باید طبق دستورات داخل آن عمل کنیم. در این بین ممکن است که بعضی اعمال سنتی و تاریخی ما مطابق قرآن نباشد و این مشکل هشدار دهنده نیست؛ بلکه مشکل کسی است که این اعمال را انجام می دهد. حالا اگر کسی به این اعمال ایراد بگیرد و چند هشدار بدهد؛ آیا باید او را سرکوب کرد و انگ وهابیت به او زد؟ در این بین چه کسی ضرر خواهد کرد؟ به نظر شما یک هشدار دهنده، غیر از هشدار و ابلاغ وظیفه دیگری دارد؟؟ "

3 ساعت پيش

mastaneh20_21 به سرنگار بهش بگو پاسخ داد.
" بهش بگو واي واي "

3 ساعت پيش

mastaneh20_21 به سرنگار خدا حافظ به همگی پاسخ داد.
" چرا اتفاقا زمانه عوض ميكنه "

3 ساعت پيش

"
نقل قول:
شنیده‌اید شعر جالب را که یک مصرعش این است: بی حیا من نیستم چشمی بمال!

کدام منصفی است که نبیند در همین ایران، صدها بلکه هزارها بار از شبکه‌های مختلف، ختم قرآن پخش میشود، و جالب اینکه زیر نویس فارسی میشود، چه کسی چشم مردم را گرفته تا آیات قرآن را نبینند یا نشوند؟! بی انصافی نیست که خود شما هر چه ترجمه میآورید از همین کسانی میآورید که آنها را مشرک میدانید طبق رویکرد تکفیری خودتان، و حالا بگویید: (یعنی بیان آیات الهی این اندازه برای شما گران است که انتظار دارید با آیات الهی تذکرندهیم ؟)

شما به فهم و چشم و گوش میلیون‌ها نفر که خودشان شبانه روز زیر نویس ترجمه قرآن را از ده‌ها برنامه میبینند اهانت میکنید، انتظار دارید همه بگویند ما قرآن را نمیفهمیم و منتظریم کنجکاو1 و سپس کنجکاو2 و سپس نگارشهای بعدی بیایند به ما بگویند قرآن چه میگوید؟

در حرم امام رضا ع که شما رفتن آنجا را شرک میدانید مرتب ختم قران میشود و همه کسانی که آنجا حاضر هستند همین آیاتی که شما تحریف میکنید میخوانند و ترجمه میکنند و میفهمند و مشکلی در آن ندارند، چه کسی سعی کرده که زائرین حرم مبادا آیات قرآن را بشنوند؟ آنها میدانند پدر مرام و مسلک شما ابن ملجم وقتی شمشیر را بالا برد گفت: قد أشرکت! ای علي تو مشرک شدی که نگفتی لا حکم الا لله! و قبل آن: حسبنا کتاب الله.
.

نقل قول:
خدای عالمیان به فرشتگان و جنیان فرمان داد در برابر حضرت آدم ع سجده کنید و عزازیل گفت نه سجده نمیکنم بلکه من فقط در برابر خودت سجده میکنم و شد ابلیس و رانده شد ، شما هم از ابلیس لعنت الله علیه پیروی می کنید.
"

5 ساعت پيش

"
نقل قول:
بی شک خداوند برای هدایت کافی است .

من کی باشم که بخواهم کسی را هدایت کنم خود من نیازمند هدایتی از جانب خداوند هستم و دعایم همیشه این بوده که خداوندا در مسیرهدایت واقعی قرارم بده

در برابر این همه تبلیغات که در اختیار شماها است چرا انتظار دارید از بازگو کردن آیات الهی چشم پوشی کنیم .

یعنی بیان آیات الهی این اندازه برای شما گران است که انتظار دارید با آیات الهی تذکرندهیم ؟

آیات قرآن را به مدد الهی بیان می کنیم هرچند شما ناخشنود باشید

نَحْنُ أَعْلَمُ بِمَا يَقُولُونَ وَمَا أَنْتَ عَلَيْهِمْ بِجَبَّارٍ فَذَكِّرْ بِالْقُرْآنِ مَنْ يَخَافُ وَعِيدِ ﴿۴۵﴾ق
ما به آنچه آنها مي‏گويند آگاهتريم و تو ماءمور به اجبار آنها نيستي، بنابراين به وسيله قرآن كساني را كه از عذاب من مي‏ترسند متذكر ساز. (۴۵)
شنیده‌اید شعر جالب را که یک مصرعش این است: بی حیا من نیستم چشمی بمال!

شما به فهم و چشم و گوش میلیون‌ها نفر که خودشان شبانه روز زیر نویس ترجمه قرآن را از ده‌ها برنامه میبینند اهانت میکنید، انتظار دارید همه بگویند ما قرآن را نمیفهمیم و منتظریم کنجکاو1 و سپس کنجکاو2 و سپس نگارشهای بعدی بیایند به ما بگویند قرآن چه میگوید؟

در حرم امام رضا ع که شما رفتن آنجا را شرک میدانید مرتب ختم قران میشود و همه کسانی که آنجا حاضر هستند همین آیاتی که شما تحریف میکنید میخوانند و ترجمه میکنند و میفهمند و مشکلی در آن ندارند، چه کسی سعی کرده که زائرین حرم مبادا آیات قرآن را بشنوند؟ آنها میدانند پدر مرام و مسلک شما ابن ملجم وقتی شمشیر را بالا برد گفت: قد أشرکت! ای علي تو مشرک شدی که نگفتی لا حکم الا لله! و قبل آن: حسبنا کتاب الله.
. "

6 ساعت پيش

"
نقل قول:

من کی باشم که بخواهم کسی را هدایت کنم خود من نیازمند هدایتی از جانب خداوند هستم و دعایم همیشه این بوده که خداوندا در مسیرهدایت واقعی قرارم بده

در برابر این همه تبلیغات که در اختیار شماها است چرا انتظار دارید از بازگو کردن آیات الهی چشم پوشی کنیم .

یعنی بیان آیات الهی این اندازه برای شما گران است که انتظار دارید با آیات الهی تذکرندهیم ؟

نَحْنُ أَعْلَمُ بِمَا يَقُولُونَ وَمَا أَنْتَ عَلَيْهِمْ بِجَبَّارٍ فَذَكِّرْ بِالْقُرْآنِ مَنْ يَخَافُ وَعِيدِ ﴿۴۵﴾ق
ما به آنچه آنها مي‏گويند آگاهتريم و تو ماءمور به اجبار آنها نيستي، بنابراين به وسيله قرآن كساني را كه از عذاب من مي‏ترسند متذكر ساز. (۴۵)[/SIZE]

هم نمی فهمی الحمد لله وهم خودت رو به نفهمی زدی

بله هدایت شدن شما نشانه ها داره

که مهم ترین نشانه اش دشمنی با خدا وانبیای الهی وبه سخرین گرفتن ایات شریفه قران کریم هست

یهودی زاده عزیز "

6 ساعت پيش

"
نقل قول:
جنابعالی! و گرنه برگردید و صدها پست که ارسال کردید و در آنها آیات قرآن را برای هدایت اعضای این سایت آوردید، به جای آنها بنویسید: اللهم یا الله یا کافي کل شیء، اهدنی و اهد کل من ینظر في هذا.

اگر به هر نحوی بخواهید کار خودتان را توجیه کنید پس چه فرقی دارید با کسانی که گفتید شرک خود را توجیه و انکار میکنند؟

ما به آنچه آنها مي‏گويند آگاهتريم و تو ماءمور به اجبار آنها نيستي، بنابراين به وسيله قرآن كساني را كه از عذاب من مي‏ترسند متذكر ساز. (۴۵)[/SIZE] "

7 ساعت پيش

"
نقل قول:
کی گفته برای هدایت کافی نیست؟
جنابعالی! و گرنه برگردید و صدها پست که ارسال کردید و در آنها آیات قرآن را برای هدایت اعضای این سایت آوردید، به جای آنها بنویسید: اللهم یا الله یا کافي کل شیء، اهدنی و اهد کل من ینظر في هذا.

اگر به هر نحوی بخواهید کار خودتان را توجیه کنید پس چه فرقی دارید با کسانی که گفتید شرک خود را توجیه و انکار میکنند؟ "

9 ساعت پيش

" [quote=عبدالعلی69;2376792]
نقل قول:
کی گفته برای هدایت کافی نیست؟

چه کسایی با قرآن گمراه می شوند خداوند می فرمایند يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ
کسایی که بدنبال بهانه جویی هستند که سخن خداوند را به سخن دیگر تبدیل کنند مثال خداوند می فرمایند
أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُولی با بهانه جویی می خواهند خداوند را ناکافی نشان دهند

خیلی مسخره ای فقط میخای جواب بنویسی سوال رو فهمیدی ؟
بقیه سوالات رو صرف نمیکنه بیاری مثل آصف

وحرف های من دراورده فأره موش310رو در مورد قران کریم
وامر رسول خدا به جنگ با کفار ومنافقین وملحدینی مثل شماها
سوال رو فهمیدم به همین خاطر آن را به دو قسمت تقسیم کردم که سردرگم نشیم "

10 ساعت پيش

"
نقل قول:
خوب اگر کسی با علم الکتاب تخت بلقیس را چشم به هم زدن حاضر کند، من دون الله است؟.
آن شخص هم حاضر بود هم شنید وهم اجابت کرد سلیمان از قدرت او که دارای چنین قدرتی بود استفاده کرد
اگر توجه کرده باشی سلیمان گفت كدام يك از شما تخت او را پيش از آنكه مطيعانه نزد من آيند براى من مى ‏آورد
یعنی بدنبال کسی بود که توانایی این کاررا داشته باشد بعد از آنکه تخت را حاضردید گفت اين از فضل پروردگار من است تا مرا بيازمايد كه آيا سپاسگزارم يا ناسپاسى مى ‏كنم

سلیمان این را از فضل خداوند می دانست که آنهارا تحت فرمان سلیمان قرارداده بودند
إِنْ تَدْعُوهُمْ لَا يَسْمَعُوا دُعَاءَكُمْ وَلَوْ سَمِعُوا مَا اسْتَجَابُوا لَكُمْ وَيَوْمَ الْقِيَامَةِ يَكْفُرُونَ بِشِرْكِكُمْ وَلَا يُنَبِّئُكَ مِثْلُ خَبِيرٍ ﴿۱۴﴾ فاطر
اگر آنها را بخوانيد دعاى شما را نمى ‏شنوند و اگر [فرضا] بشنوند اجابتتان نمى كنند و روز قيامت‏ شرك شما را انكار مى كنند و [هيچ كس] چون [خداى] آگاه تو را خبردار نمى ‏كند (۱۴)فاطر
نقل قول:
یعنی وظیفه پیامبر، جنگ با کفار و تحقق بخشیدن خارجی اسلام و ایمان و توحید نیست؟:

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ جاهِدِ الْكُفَّارَ وَ الْمُنافِقينَ وَ اغْلُظْ عَلَيْهِمْ وَ مَأْواهُمْ جَهَنَّمُ وَ بِئْسَ الْمَصيرُ (التوبة 73)

فَلا تُطِعِ الْكافِرينَ وَ جاهِدْهُمْ بِهِ جِهاداً كَبيراً (الفرقان 52)

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ حَرِّضِ الْمُؤْمِنينَ عَلَى الْقِتالِ إِنْ يَكُنْ مِنْكُمْ عِشْرُونَ صابِرُونَ يَغْلِبُوا مِائَتَيْنِ وَ إِنْ يَكُنْ مِنْكُمْ مِائَةٌ يَغْلِبُوا أَلْفاً مِنَ الَّذينَ كَفَرُوا بِأَنَّهُمْ قَوْمٌ لا يَفْقَهُونَ (الأنفال 65)

وَ قاتِلُوهُمْ حَتَّى لا تَكُونَ فِتْنَةٌ وَ يَكُونَ الدِّينُ كُلُّهُ لِلَّهِ فَإِنِ انْتَهَوْا فَإِنَّ اللَّهَ بِما يَعْمَلُونَ بَصيرٌ (الأنفال 39)

آیا در این دو آیه، پنج وصف همگی یعنی ابلاغ؟:

يا أَيُّهَا النَّبِيُّ إِنَّا أَرْسَلْناكَ شاهِداً وَ مُبَشِّراً وَ نَذيراً (45) وَ داعِياً إِلَى اللَّهِ بِإِذْنِهِ وَ سِراجاً مُنيراً (الأحزاب 46)
خوب این وظایف پیامبررا که به آن اشاره کردید از آیات قرآن است که پیامبر وظیفه ابلاغ آن را داشتند آیا استناد شما به آیات قرآن نبود ؟ "

10 ساعت پيش

" [quote=کنجکاو1;2376791]کی گفته برای هدایت کافی نیست؟

چه کسایی با قرآن گمراه می شوند خداوند می فرمایند يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ
کسایی که بدنبال بهانه جویی هستند که سخن خداوند را به سخن دیگر تبدیل کنند مثال خداوند می فرمایند
أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُولی با بهانه جویی می خواهند خداوند را ناکافی نشان دهند

خیلی مسخره ای فقط میخای جواب بنویسی سوال رو فهمیدی ؟
بقیه سوالات رو صرف نمیکنه بیاری مثل آصف

وحرف های من دراورده فأره موش310رو در مورد قران کریم
وامر رسول خدا به جنگ با کفار ومنافقین وملحدینی مثل شماها "

11 ساعت پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 11:21PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه