گفتگو: افراطی گری
نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Thursday 14 October 2021   #142
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 24,289
ج: افراطی گری

نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است نمايش نوشته

اتفاقا خدا فرموده است. آنها را منافق و دروغگو مینامد. منافق یعنی اینکه آنچه که میگوید در جای خودش نیست. جمله "محمد رسول خداست" ، یک جمله درست است و من هم با این جمله مشکلی ندارم. اما اگر هر روزه در نمازها و سایر شعائر تکرار بشود و در کنار نام خدا قرار گیرد؛ اینجاست که مشکل پیدا میکنه. منافقین این بنیان را بنیاد نهادند.
کسانی که شعار دومی به شعار اولی اسلام اضافه کرده اند؛ به نوعی شعار اولی را باطل میکنند. اشهد ان لا اله الله دقیقا یعنی اینکه شعار دیگری بغل این شعار نباشه. از نظر منطقی هم اشهد ان محمد رسول الله جزو شعار اسلام نبوده است. زیرا امتهای پیشین هم مسلمان بوده اند. قاعدتا شعار اسلام باید یکی باشد و اگر یکی نباشد؛ باعث تفرق و اختلاف بین پیامبران مختلف میشود.

شما حتی از احادیث خودتان هم پیروی نمی کنید. در صحیح بخاری حدیث است که پیامبر میگوید که من برای اعتلای شعار لا اله الا الله تلاش میکنم. او از شعار دومی صحبت نمی کند.

الاغ یا خری یا خودت رو بخریت میزنی یا هردو فعلا صحبت نماز نیست سوال کردم ازت در رفتی حرف از شرط مسلمانی هست
حالا که حرف از نماز زدی بگو نحوه نماز رو چطور از قران در میاری ؟
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول