بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Sunday 30 November 2008   #1
.russell
كاربر فوق بدليل ناديده گرفتن قوانين باشگاه با محدوديت نوشتاري مواجه است.

تاريخ ثبت نام: Nov 2008
پاسخ‌ها: 44
جدا شده از گفتگوی 17415

جالب است که هر کس در خصوص گفته های مهرداد_123 ؛(مهرداد جعفری خودمان) مطلب می نویسد ؛توسط پشتیبانی (!!) باشگاه تذکر دریافت می کند... امیدوارم دست کم،من این طور نشوم
اما جناب مهرداد ؛من یک پرسش دارم ؛نوشته ای که (( بیماری ایشان ،با پیشرفت علوم امروزی ،مشکل حادی نیست ...))
اما شما از اسلام گرایان افراطی ،از سو دیگر ،خواستار "اقتلو ائمه الکفار" هستید ؛و بر این باور هستید که "بکشید پشوایان کفار را" ؛خوب همین پیشرفت ها را ،آن کفار فراهم کرده اند.
جدی می گویم و هرگز قصد تمسخر باورها دینی را ندارم ؛اگر آن شخص واقعاً انسان باورمندی ات ؛به جای این داروهای کذایی کفار ،برود کتاب های "درمان با قرآن" و "درمان با دعاهای مروی ز امامان شیعه" و دیگر کتب موجود در بازارهای رافضیون را بخرد و اجرا نماید؟!
واقعاً چرا چنین نکرد ؟! آیا هرگز به این فکر کرده ای ؟!
چرا رمراجع عظام شیعه ،چون آیت الله سیستانی ،وقتی مریض می شود ؛سریعاً به بهترین بیمارستان های برتانیا می رود و زیر نظر بهترین پزشکان ،مداوا می شود ؛اما خود را به ضریح امام سوم شیعیان نمی بندد؟! و چرا ... و چرا ...
.russell حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 30 November 2008   #2
صبح
همانا صبح نزديك است

نشان صبح

تاريخ ثبت نام: Sep 2002
مكان: زمین خدا
پاسخ‌ها: 34,112
روزنوشته ها: 10
ج: سربازان امام زمان(عج) زود بیایید که نیازمند شماییم%

نقل قول:
در اصل توسط .russell نوشته شده است نمايش نوشته
جالب است که هر کس در خصوص گفته های مهرداد_123 ؛(مهرداد جعفری خودمان) مطلب می نویسد ؛توسط پشتیبانی (!!) باشگاه تذکر دریافت می کند... امیدوارم دست کم،من این طور نشوم
اما جناب مهرداد ؛من یک پرسش دارم ؛نوشته ای که (( بیماری ایشان ،با پیشرفت علوم امروزی ،مشکل حادی نیست ...))
اما شما از اسلام گرایان افراطی ،از سو دیگر ،خواستار "اقتلو ائمه الکفار" هستید ؛و بر این باور هستید که "بکشید پشوایان کفار را" ؛خوب همین پیشرفت ها را ،آن کفار فراهم کرده اند.
جدی می گویم و هرگز قصد تمسخر باورها دینی را ندارم ؛اگر آن شخص واقعاً انسان باورمندی ات ؛به جای این داروهای کذایی کفار ،برود کتاب های "درمان با قرآن" و "درمان با دعاهای مروی ز امامان شیعه" و دیگر کتب موجود در بازارهای رافضیون را بخرد و اجرا نماید؟!
چرا رمراجع عظام شیعه ،چون آیت الله سیستانی ،وقتی مریض می شود ؛سریعاً به بهترین بیمارستان های برتانیا می رود و زیر نظر بهترین پزشکان ،مداوا می شود ؛اما خود را به ضریح امام سوم شیعیان نمی بندد؟! و چرا ... و چرا ...
شما خود را مسئول علوم می دانید ؟
علوم حاصل تلاش دانشمندانی است که عموما به وجود پروردگار یکتا معتقدند ... شما که اصولا چنین اعتقادی ندارید ، چطور خود را مدعی علوم می دانید ؟ شما بسیار پرت تر از آن هستید که بخواهید در مورد علوم صحبتی بکنید ...

انیشتن : علم بدون دین فلج است ، و دین بدون علم کور ....
قديمي Sunday 30 November 2008   #3
شيفته
يا قمر بني هاشم

نشان شيفته

تاريخ ثبت نام: May 2007
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 7,810

نقل قول:
در اصل توسط .russell نوشته شده است نمايش نوشته
بذاريد مطلبي رو به شما بگم كه شايد باور نكنيد ولي خودم و خداي خودم مي دونيم كه عين حقيقته !
من مشكلي داشتم كه سالها همراه من بود ،بيماري كه زود به زود عود مي كرد و امانم رو مي بريد .بهترين دكترهاي تهران هم رفتم كه همه مي شناسنشون و كارشون عاليه ولي درمانشون براي من موقتي بود .
تا چندي پيش كه دوباره درد امانم رو بريده بود و هيچ مسكني نمي تونست آرومم كنه و به ياد حديثي افتادم از پيامبر و تسبيح به دست گرفتم و با توجه كامل و اميد ،چهل بار سوره حمد رو خوندم و به آبي فوت كردم و خوردم .دردي كه مطلاقا آروم نمي شد و امانم رو بريده بود بعد از 15تا 20 دقيقه به كل برطرف شد .و خداروشكر الان مدت قابل توجهيه كه سراغم نيومده در حاليكه هواي سرد هميشه تشديدش مي كرد !
از ايمان غافل نشويد جناب راسل !
تعداد 3 كاربر از شيفته بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 30 November 2008   #4
.russell

پاسخ‌ها: 44

با درود!
جناب صبح ؛برای مثال ـ از جهت این که بدانید تا چه حد "مغلطه" می کنید ـ؛گفته شما را در این جا "نقد" می کنم.
اولاً: نوشته شما ارتباطی به تمرکز اصلی نوشته من نداشت. مطالب من در خصوص این بود که ملایان دین شما رفتار double standard ـ متد دوگانه ـ دارند ؛از یک سو بر این عقیده اند که "الله مدینه" ،کتابی را فرستاده است که فیها شفاء کل مرض ؛و از سوی دیگر ،خود آن ها به گفته های خودشان نیز عمل نمی کنند.
این گفته اصلی من بود.
ثانیاً: در خصوص این که قریب به اتفاق پیش برندگان علم ؛از دیدگاه شما مسلمین "کافر" ـ یا ذمی و یا حربی ـ بوده اند ؛که تردیدی نیست. علم فیزیک که در هر سه رده کوانتومی ،نیوتونی و نسبیت ؛پیشر فت داشته ؛نتیجه فعالیت های نیوتون ،اینشتین (1) و بور بود ؛که اولی خدا انگار ،دومی لامذهب و سومی احتمالاً از ترس آخوندهای مسیحی ؛دوری از مذهب خود را مانند دیگران ـ بارها به صراحت ـ اعلام نمی کرد.
در خصوص دانشمندان بخش الکتریسیته و مغناطیس که این علم بیش تر مدیون کلارک ماکسول است نیز ؛وی از دید شما اسلام گرایان از ملحدین بود و می بایست در صورتی که در سرزمین اسلام جزیه نمی داد ؛سرش را برید ؛هم چنین دانشمندان بخش نظریه امواج و فیزیک جدید.
علم شیمی نیز از مندلیف ـ که روابط میان خواص مواد را با ذرات بنیادی آن کشف کرد و بدین شکل تأثیری عمیق بر این علم نهاد ـ تا نیلس بوهر و دیگر پیشگامان علم مواد نیز ؛بیش تر باز هم از دیدگاه شمایان ،جزو کفار کتابی بودند.
در میان فلاسفه که دیگر همه غالباً "آتئیست" بودند از دیوید هیوم ،ولتر ،شوپنهاور بگیرید تا راسل خودمان ؛البته بماند که علامه!! جعفری در پایان عمر ،برتراند راسل را شیعه کرد!!! و آیت الله بروجردی نیز اینشتین را !!! برای دیدن این خبرهای مضحک در سایت های مذهبی رافضیون می توانید به http://www.30minonline.com/forum/index.php?topic=4029.0 و http://www.tebyan.net/index.aspx?pid...ticleID=286038 مراجعه کنید.
در ضمن ،اینشتین ،به خدای شما ـ یعنی الله ـ یا حتی به مانند وی هرگز اعتقاد نداشته است ؛و جنابعالی نمی بایست دیدگاه وی را به خودتان بچسبانی!
I believe in a Spinoza's God who reveals himself in the harmony of all that exists, but not in a God who concerns himself with the fate and actions of human beings." Telegram to a Jewish newspaper, 1929; [pg.147, Calaprice].
"من به خدای اسپینوزا ایمان دارم که خودش را در هارمونی با هرآنچه هست عیان می کند، نه خدایی که نگران عقاید و اعمال انسان هاست"
یعنی اینشتین ؛هرگز به خدای شخصی ـ "مانند" الله ـ اعتقاد نداشته است ؛خدایی که به خاطر این که فلان شخص در فلان روستا در خانه اش ،نظر چپ به یک دختر می کند ؛آن قدر خشمگین می شود که تا میلیون ها میلیون های سال دیگر یادش نمی رود ؛و در نهایت او را در آتش قهر خود می سوزاند!! واقعاً این سخنان کودکان را دیگر باید کنار گذاشت و اندکی به "خرد" بها داد.
البته بنا به گفته های موثق ،وی در پایان عمر خود ؛حتی به خدا نیز اعتقادی نداشت ؛این گفته وی که در آخر عمر بر زبان رانده ؛از اوست:
It was, of course, a lie what you read about my religious convictions, a lie which is being systematically repeated. I do not believe in a personal God and I have never denied this but have expressed it clearly. If something is in me which can be called religious then it is the unbounded admiration for the structure of the world so far as our science can reveal it.
"در مورد اعتقادات دینی آنچه می خونید دروغه، دروغی که بطور سیستماتیک تکرار می شه. من به یک خدای مشخص ایمان ندارم و این را هرگز انکار نکرده ام و همیشه بطور صریح بیانش کرده ام. اگر چیزی در من هست که بشه دینی نامیدش، چیزی نیست جز ستایش بیکران برای ساختار جهان که تا حالا علم ما تونسته آشکارش کنه"
او دیگر باید به چه زبانی این کلمات را بر زبان می راند ؟! او با personal god ،خدای شخصی ؛مشکل داشت و این را مایه عقب افتادگی ملت ها می دانست...
اینشتین در نامه ای که در سال ۱۹۵۴ در پاسخ به یک فیلسوف نوشته شش ماه گذشته در لندن به معرض حراج گذاشته شده ذکر کرده که از دید او اعتقاد به خدا چیزی نیست جز خرافات بچه گانه و صرفا توسعه ضعف بشری است. او همچنین نظراتی در مورد تشکیل یک دولت اسراییلی ،ابراز داشته بود.. این نامه نزدیک هفت ماه پیش ،در حراجی معروف بلومزبری به معرض رقابت برای خرید قرار گرفت.
اما خانم شیفته ؛این مسئله که بیان کردید ؛واقعاً چیزی را ثابت نمی کند و صرفاً تأثیر تلقین است بر اعضای آدمی... در دنیا بسیاری هستند که حتی قسمتی از مغز آن ها دچار مشکل شده است ؛اما با همین تلقین ؛پس از سال ها دچار بهبودی های قابل توجهی می شوند ؛در هند معبدهایی است که هندوان به آنجا می روند و به مراتب بیش از پیشوای هشتم شیعیان ،"شفا" می گیرند... خوب بدیهی است تمامی این ها تلقین است ؛اگر توجه کرده باشید تمامی این بهبودی ها ،در خصوص بهبودی های عضلانی بوده است ؛دیده اید کسی کور باشد ؛برود به مقبره یکی از پیشوایانتان ؛و سپس بینایی را باز یابد.
البته باید از نظر دور نداشت که بسیاری ار گفته ها نیز مخصوصاً در این زمنه ها ؛کاملاً بی اساس و دروغ است و ارزش مطلب نوشتن هم ندارد.
اما خودمانیم ؛زمستان امسال با نبود گاز ـ به یمن این رژیم پربرکت ـ ممکن است ؛بیماری تان بازگردد ؛بهتر است با یک پزشک مشورت کنید ؛نه کتاب های ادعیه!!
بدرود!
ــــــــــــــــــــــــــ
http://en.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein

.russell حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 30 November 2008   #5
mehrdad_123

تاريخ ثبت نام: Aug 2007
مكان: زیر سایه لطف خدا
پاسخ‌ها: 10,549
روزنوشته ها: 9

نقل قول:
به به جناب راسل - ولید و ...
شما کجا اینجا کجا؟
گلم در آن تاپیک مناظره منتظرتان بودم پس کجا رفتید؟

اولا تو خود می دانی که در این تالار سر چه مسائل مسخره ای بنده و امثال بنده را اخراج می کنن!

اما اولا اسلام دین کشت و کشتار نیست ای بی خرد ! یک آیه و یک حدیث علم کنید که چه بشود؟!
در ثانی اسلام همیشه از ارتباط علمی با دیگران با روی باز استقبال کرده!
اسلامی که میگه از مهد تا لحد دنبال دانش باشید اسلامی که این همه روی خرد و آموختن دانش رو حتی در دورترین نقاط دنیا رو سفرش کرده؟!

از فهم امثال تو دعا درمانی و ...خارج است چرا که هیچ وقت به خود فرصت ندادین این مسائل رو بفهمین!
من خود نمونه ی عینی درمانی هستم که اسمش را هم گذاشته ام اسلام درمانی می دانم که حداقل تو یکی نخواهی توانست این را درک کنی%
نه من بسیارند که می توانید چشمانتان را باز کنید و ببینید.
باید جور دیگر دید جناب راسل جور دیگر!
بخاطر خودت می گویم برای من و امثال من فرقی نخواهد کرد مطمئن باش%

یا حق

آخرين ويرايش mehrdad_123 ، Sunday 30 November 2008 در 07:11PM.
mehrdad_123 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از mehrdad_123 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 30 November 2008   #6
mehrdad_123

ببینید تا وقتی که مسلمین اینچنین الگوهایی دارند باید هم اسلام ستیزان و دشمنان حقیقت به زاری بیفتند:

نقل قول:
ايوب پيامبر چهل سال در شدت مرض به سر برد، تمام اموال و ثروتش برباد رفت، عزيزانش همگى مردند، لب به كايت‏بازنكرد و از اين امتحان خدا سرافراز و سربلند بيرون آمد. خداوند متعال نيز همه گونه نعمت‏خود را دگر باره به او ارزانى فرمود.
یا برتر از آن:

نقل قول:
لئن قطعتني في الحب اربا لما حن الفؤاد الى سواكا
اى خداى من! اگر مرا در راه دوستى خود قطعه قطعه كنى، دل من جز به سوى تو راه ديگرى نخواهد پيمود

چه بخواهید چه نخواهید اسلام اینچنین نیرویی به ما بخشیده است -خدا را شکر

تا کور شود هر آنکه نتواند دید!

علی و شیعته هم الفائزون
تعداد 4 كاربر از mehrdad_123 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 30 November 2008   #7
koobagher
عضو ثابت

نشان koobagher

پاسخ‌ها: 3,232
روزنوشته ها: 2
ارسال پيام توسط MSN به koobagher ارسال پيام توسط Yahoo به koobagher

سلام؛
آقای Russell؛ نحوه نوشتارت آشنا به نظر می رسد ولی به این روایت از معصوم دقت کن:

ابی الله ان یجری الامور الا باسبابها
خداوند پرهیز دارد که امور را به جریان بیندازد مگر با اسبابشان.

آقای راسل؛ به نظر شما کشف حقایق شگفت انگیز جهان چه فایده ای برای دانشمندان داشته و دارد و آیا با این کار واقعا خوشبختی را بدست آورده اند؟
با تشکر
koobagher حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از koobagher بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 30 November 2008   #8
$$$$

پاسخ‌ها: 86

جناب راسل شما کجا بودید زود تر به داد بنده می رسیدید
من تقریبا یک سال است این مطالب را برای این اسلام اندیشان افراطی میگویم کو گوش شنوا؟
نقل قول:
اما اولا اسلام دین کشت و کشتار نیست ای بی خرد
جناب مهرداد بنده 10 ها بار برای شما اثبات کردم که اسلام دینی جنگ ستیز است میخواهی دوباره ثابت کنم؟

نقل قول:
اسلامی که میگه از مهد تا لحد دنبال دانش باشید اسلامی که این همه روی خرد و آموختن دانش رو حتی در دورترین نقاط دنیا رو سفرش کرده؟!
اسلام را ولش کن
من چند سوال دارم
1- شما که اسلام درمانی می دانید پس لابد می توانید با چند حدیث و سوره بیماریهایتان را علاج کنید
پس چرا به غیر از خدا پناه برده اید ؟ به سربازان مهدی و علوم پزشکی غربی؟
2- چرا به کفار که این همه به بشریت خدمت کرده اند ناسزا می گویید مانند مرگ بر آمریکا و ....
همین تلویزیون خودما ن را نگاه کنید در یک شبکه فیلم آمریکایی پخش میکنند در شبکه ی بعد بازی بسکتبال آمریکایی پخش میکنند در شبکه ی بعد در باره ی پیشرفت علم در اروپا صحبت میشود و در شبکه ی دیگر راهپیمایی با شعار مرگ بر امریکا! این تناقض ها برای چیست؟

جناب مهرداد روزی چند وعده از عصاره ی بل شتر نوش جان میکنید تا امراضتان بهبود یابد این هم حدیثی از پیامبر است دگر و شما هم خود را با اسلام شفا میدهید
$$$$ حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 1 December 2008   #9
mehrdad_123

جناب ویلسون!

در همان سرنگارهایی که می گویی با من بحث کرده ای ده بار بیشتر به تو اثبات کرده ام که عقل شما بسیار تحت تاثیر لذت پرستی و موسیقی پرستی آن هم از نوع متال از کار افتاده است و شما از آن دسته مردمانی هستید که بدیهیات عقل را متوجه نمی شود ...

و همچنین از آن دسته مردمانی هستید که اگر ده ها بار هم موضوعی را برایتان اثبات کنند باز هم آخر سر خواهید گفت دیدی حق با من بود! چرا که شما دنبال حقیقت و همچنین اهل بحث منطقی نیستید بلکه عقده ی حق با من بودن دارید و لا غیر.

اما شما یا جناب ولید (راسل) اگر تقاضا کنید می توانیم در سرنگارهای قبلی( که شماها طبق معمول فرار را بر قرار ترجیح داده بودیدد) در حق شما لطف کرده و مقداری باز هم با شما بحث کنیم.

یا حق
تعداد 5 كاربر از mehrdad_123 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 1 December 2008   #10
$$$$

نقل قول:
در همان سرنگارهایی که می گویی با من بحث کرده ای ده بار بیشتر به تو اثبات کرده ام که عقل شما بسیار تحت تاثیر لذت پرستی و موسیقی پرستی آن هم از نوع متال از کار افتاده است و شما از آن دسته مردمانی هستید که بدیهیات عقل را متوجه نمی شود ...
جناب مهرداد آن د لاین 123 !!!
در کدام سرنگار ؟ بیاورش تا ببینیم من یادمه در آخر سر شما از ادامه ی بحث خود داری کردید!
موسیقی متال که یک واقعیت است عزیزم چرا بحث رو عوض میکنی خوشگلم؟

بعدشم گلم عزیزم فدات شم چرا جواب سولات رو نمی دهید؟
قديمي Monday 1 December 2008   #11
mehrdad_123

نقل قول:
جناب مهرداد آن د لاین 123 !!!
در کدام سرنگار ؟ بیاورش تا ببینیم من یادمه در آخر سر شما از ادامه ی بحث خود داری کردید!
موسیقی متال که یک واقعیت است عزیزم چرا بحث رو عوض میکنی خوشگلم؟

بعدشم گلم عزیزم فدات شم چرا جواب سولات رو نمی دهید؟
اندکی دیگر باید با حالت زاری در مقابل ما تقاضا کنید تا بار دیگر بحث کنیم

یا حق
كاربران ذيل از mehrdad_123 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 1 December 2008   #12
$$$$

نقل قول:
اندکی دیگر باید با حالت زاری در مقابل ما تقاضا کنید تا بار دیگر بحث کنی
خب اگر نمی توانی پاسخ دهید بنده می خواهم این تاپیک را در امضایم بگزارم البته با عنوان
" تناقض گویی در مکتب و ایدئولوژی جناب مهرداد_123" چطور است؟
قديمي Monday 1 December 2008   #13
mehrdad_123

نقل قول:
خب اگر نمی توانی پاسخ دهید بنده می خواهم این تاپیک را در امضایم بگزارم البته با عنوان
" تناقض گویی در مکتب و ایدئولوژی جناب مهرداد_123" چطور است؟
بسیار عالی است من هم پیشنهاد می کنم همین کار را بکنید
اما در رابطه بحث هم عرض کردم باید از ما خواهش کنی تا باز هم با تو بحث کنیم چطور است؟

یا حق
كاربران ذيل از mehrdad_123 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 1 December 2008   #14
$$$$

"نمی دانم چرا این دانشمندان نمی توانند رؤیا و تعبیرات آن را تشریح کنند و از آینده خبر دهند؟ چقدر تأسف انگیز است که دانشمندان مذکور با آن همه ادعا و به خیال خود خدمت به بشریت سرانجام از کسب رأی اعتماد در پیشگاه توحیدی خداوند مردود شوند و آنجا با خود بگویند ما به کشف حقایقی دیگر نیاز داشتیم و به خیال خود به مردم خدمت کرده ایم یا حس کنجکاوی خود را ارضا کرده ایم ولی اکنون می بینیم همه آن تلاشها نمی توانند ما را نجات دهند و در اینجا معیاری دیگر حکمفرماست و قلب سلیم و ایمان و عمل صالح مورد نیاز است ولی دیگر خیلی دیر شده است و پشیمانی سودی ندارد."

دانشمندان خبر از آینده بیاورند!!! گمانم فیلم حضرت یوسف را زیاد نگاه کردی ! در این صورت دیگه این افراد معروف نمیشدن و بهشون خرافه پرست میگفتن عزیزم این کار رمال هاست که خبر از آینده میارن
خب البته من و شما متفاوتیم من از دانشمندان علوم یاد میگیرم ولی شما لز اونها کار رمالی می خواهی!!
اگر این دانشمندان مذکور نبودند جنابعالی این طور پشت این کامپیوتر نمینشستید و خزعبلات تحویل ما بدهی
من یقین دارم جایگاه ادیسون و نیوتن و پاستورو .... نزد خدا بهتر از بسیاری از پیامبران و امامان باشد
اون علوم رمالی را که همه بلدند بیا پیش سخن چند زن بشین و خوب یاد میگیری " خاله زنک بازی" را میگویم
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 12:00PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه