بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > مديريت > پيشنهاد و انتقاد

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Friday 23 May 2014   #1
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

تاريخ ثبت نام: Mar 2007
پاسخ‌ها: 5,408
مشکل جستجو

سلام
مدتی یه که با گزینه جستجو مشکل داشتم و مواردی که دنبالش بودم روپیدا نمی کردم ولی امروز متوجه شدم که در نتیجه جستجو گفتگوهای جدید کع احتمالا فکرکنم مربوط به دوره بعد از وقفه باشگاه می شه دیده می شه و قبلتر ها نیستن
اگر حدس ما درسته علت چیست؟ وراه حل برای پیداکردنگفتگو های قبل چیست؟
با تشکر
دستم را قلم می کنم و قلمم را ازدست نمی گذارم، چشم هایم را کور میکنم، گوش هایم را کرمی کنم، پاهایمرا می شکنم، انگشتانم را بند بند می برم، سینه ام را میشکافم، قلبم را می کشم، حتا زبانم را می برم و لبم را میدوزم، اما...
قلمم را دست بیگانه نمی دهم
Teshneh حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Friday 23 May 2014   #2
میرزا عبدالزکی
hamsayegi.blogfa.com

نشان میرزا عبدالزکی

تاريخ ثبت نام: Mar 2008
مكان: همین نزدیکی ها...
پاسخ‌ها: 16,539
روزنوشته ها: 134
ارسال پيام توسط Yahoo به میرزا عبدالزکی
ج: مشکل جستجو

این مشکل منم هست.
من یه موضوعی رو عیناً مطابق عنوان تاپیک خودم "دلتنگی های میرزا"، وارد جستجو کردم، همه تاپپیک ها از سرتاسر تالار رو نشون داد جز این تاپیک...
احساس می کنم نسخه وی بی باشگاه نیاز به آپدیت داشته باشه و این یعنی مسئولین باید خرج کنن
قديمي Monday 26 May 2014   #3
پشتیبانی باشگاه
گروه پشتیبانی باشگاه

نشان پشتیبانی باشگاه

تاريخ ثبت نام: Jul 2002
پاسخ‌ها: 1,634

با سلام
لطفا در هنگام جستجو به یاد داشته باشید که با توجه به تغییر و تحول صفحه کلید فارسی در طول سالهای گذشته بسیاری از کلمات دربردارنده حرفهای (ک) و (ی) از نظر نرم افزار به دو حالت قابل جستجو هستند. بعنوان مثال برای جستجوی عبارت (دلتنگی) دو کلمه در ازای این یک کلمه قابلیت جستجو دارد. کلمه اول (دلتنگي) است با (ي) عربی که به اشتباه سالهای متمادی در صفحه کلید فارسی به جای (ی) بدون نقاط زیر درج شده بود و نوع دوم (ی) فارسی است که چند سالی است در صفحه کلید فارسی اصلاح شده وجود دارد: (دلتنگی) بدون نقاط زیر حرف (ی) . بنابراین اگر عبارت (دلتنگي) جستجو و گزینه (جستجو در عناوین) به همراه آن انتخاب شود، سرنگار مربوطه به سادگی پیدا می شود . این مساله در خصوص حرف (ک) فارسی و (ك) عربی هم مشابه است.

سامانه جستجو به طور کلی درست عمل می نماید و تفاوتی در عملکرد آن نسبت به قبل و بعد از توقف باشگاه نیست، اما این سامانه همانند جستجوی گوگل هوشمند نمی باشد. در صورت پیدا نشدن محتوا شما می توانید با استفاده از گزینه site:iranclubs.org در کنار جستجوی خود، از گوگل به سرنگارهای مختلف دسترسی پیدا کنید. با این کار گوگل فقط در سایت باشگاه جستجو خواهد نمود.

با تشکر
پشتیبانی باشگاه جوانان ایرانی
پشتیبانی باشگاه حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از پشتیبانی باشگاه بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Monday 26 May 2014   #4
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

سلام و ممنون از راهکارتون
علت تردید و تاخیر در سوال و ایجاد این تاپیک هم به خاطر این بود که فکر می کردم احتمال داره مشکل از فونتها باشه ولی بعد به ذهنمون رسید که با حروف انگلیسی جستجو رو امتحان کنیم و سعی کردم موضوعات استارتی توسط کاربر Teshneh و کاربر دیگری رو که شناسه شون با حروف انگلیسی بود رو پیدا کنم که نتیجه ناقص بود
باز هم ممنون
یا علی
دستم را قلم می کنم و قلمم را ازدست نمی گذارم، چشم هایم را کور میکنم، گوش هایم را کرمی کنم، پاهایمرا می شکنم، انگشتانم را بند بند می برم، سینه ام را میشکافم، قلبم را می کشم، حتا زبانم را می برم و لبم را میدوزم، اما...
قديمي Monday 26 May 2014   #5
Teshneh
تشنه

نشان Teshneh

سلام مجدد
حق با شماس
ظاهرا تاریخ روی نوشته های سال پیش به بعد تنظیم شده بود
با تشکر
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 05:36AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه