بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه ادبي-هنري > موسيقي

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Saturday 16 August 2014   #1
saharhg
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Jul 2014
پاسخ‌ها: 58
بیوگرافی مازیار فلاحی

من مازیار فلاحی متولد 26 مهر سال 1353 می باشم. از سال 68 فراگیری ساز گیتار را آغاز کردم و علاقه ام به ترانه و شعر از شب نشینی های اعضای خانواده ام و حافظ خوانی پدرم آغاز شد. علت اینکه ترانه هایم مضمون داستانی دارد شاید به دلیل تجربه ایست که در زمینه نویسندگی دارم. اولین مجموعه داستانی کوتاهم «کلاغ و پاییز کودکی» است که در سال 76 منتشر شد و این مساله سبب شد پیش از نوشتن ترانه اول داستانش را روی کاغذ پیاده کنم و سپس آن را به ترانه تبدیل کنم.
ترانه هایی که می نویسم هر کدام دارای تصویر و داستانی مستقل است و باید اتفاقی دراماتیک رخ دهد تا بر اساس آن ترانه ای در ذهنم شکل گیرد . همیشه در آثارم قطعات مثبت وجود دارد و به دنبال فضای خالی و خلوت درون مخاطبم می باشم تا با آن یک قطعه، در کنارش به آرامش برسم.
فیلم کوتاه «مطرود» اولین تجربه ام در عرصه کارگردانیست. به نظر من بازیگری کار سختی است و به جای اینکه تمام وقت و انرژی ام را بر موسیقی متمرکز کنم ترجیح می دهم برروی موسیقی تمرکز کنم . ارتباط من با سینما بخاطرساخت موسیقی متن فیلم و ترانه ها و خوانندگی برای فیلم های مختلف می باشد. موسیقی یک از علایق من بوده و خواهد بود و سعی دارم به بهترین نحو آن را ارائه دهم تا از آن لذت ببرم. بخاطر علاقه به حرفه ام آن طورکه باید نمی توانم به خانواده ام بپردازدم به همین خاطر همیشه سعی داشته ام در همه لحظات از حواشی به دور باشم تا به جز مشکلات زندگی چیزی باعث تحلیل رفتن انرژی ام نشود.
به قدری در زندگی خانوادگی ام آرامش دارم که حتی شماره موبایلم را هیچ گاه عوض نکرده ام. نمی دانم مازیار فلاحی کدام ترانه را در ذهن مخاطبین تداعی می کند شاید «تو رو دوست دارم» یا «دروغه» یا… اما این را می دانم اگر روزی قرار باشد برای همیشه با موسیقی خداحافظی کنم ترانه «دروغه» را به عنوان حسن ختام بودنش در کنار آنها تقدیم خواهم کرد تا شاید رفتنم هم دروغ باشد.

من از 15سال پیش آروزهایم را در دفترچه ای یادداشت می کرم حتی آروزهای دست نیافتنی ام را. اما حالا که به آن نگاه می کنم می بینم به خیلی از آنها دست یافته ام.
بهترین تولدم در کنسرت بود
بهترین خاطره تولدم کنسرتی بود که تاریخ این اجرا مصادف با تاریخ تولدم بود. در آن برنامه وقتی رو به جمعیت بودم یک دفعه یک شور و حال عجیبی در سالن به وجود آمد ابتدا تصور می کردم به خاطر ترانه ای بوده است که خوانده ام و به آنها تعظیم کردم اما این اتفاق ادامه پیدا کرد و وقتی برگشتم عقب دیدم بچه های گروه با کیک تولد رو به من ایستاده اند. نمی دانید چه لحظه جذابی بود که تولدت را در کنار کسانی که دوستشان داری و آمده اند تو را ببیند جشن بگیری. برای من که تولد شیرینی بود.
saharhg حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Tuesday 18 August 2015   #2
esmaeil1986
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Aug 2015
پاسخ‌ها: 18
ج: بیوگرافی مازیار فلاحی

شخصا مازیار فلاحی رو خیلی دوس دارم ،جدا از صدای زیباش، آهنگ هاش برام خیلی دلنشینه
esmaeil1986 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Monday 13 June 2016   #3
vahidvm
كاربر فوق بدليل ناديده گرفتن قوانين باشگاه با محدوديت نوشتاري مواجه است.

تاريخ ثبت نام: Nov 2014
پاسخ‌ها: 37
ج: بیوگرافی مازیار فلاحی

ایشون تو ایران میخونن یا اونور آب؟؟؟؟
/
/
/
vahidvm حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 03:15AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه