بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > دين و دنيا

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي 10 ساعت پيش   #541
hosyn
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2008
پاسخ‌ها: 1,752
ج: مبارزه با حربه های شیاطین

نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته

شما که به خداوند به راحتی دروغ می بندید و نمی ترسید وای به حال دروغ بستن به من

اگر راست می گی و به من دروغ نمی بندی بگو کجا چنین گفتم یه نقل قول بزن
ببینید دوست گرامی، شعار دادن آسان است، جواب دهید، آیا کتاب خدا، غیر خدا است یا خود خداست؟

قرآن سفارش میکند غیر خدا را ولي و شفیع خود قرار ندهید چون غیر او اصلا وليّ و شفیع نیست:

وَ أَنْذِرْ بِهِ الَّذينَ يَخافُونَ أَنْ يُحْشَرُوا إِلى‏ رَبِّهِمْ لَيْسَ لَهُمْ مِنْ دُونِهِ وَلِيٌّ وَ لا شَفيعٌ لَعَلَّهُمْ يَتَّقُونَ (الأنعام 51)

بدون شعار دادن جواب حرف بدهید.
.
hosyn حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از hosyn بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي 10 ساعت پيش   #542
کنجکاو1
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Jun 2012
پاسخ‌ها: 476

نقل قول:
در اصل توسط hosyn نوشته شده است نمايش نوشته
ببینید دوست گرامی، شعار دادن آسان است، جواب دهید، آیا کتاب خدا، غیر خدا است یا خود خداست؟

قرآن سفارش میکند غیر خدا را ولي و شفیع خود قرار ندهید چون غیر او اصلا وليّ و شفیع نیست:

وَ أَنْذِرْ بِهِ الَّذينَ يَخافُونَ أَنْ يُحْشَرُوا إِلى‏ رَبِّهِمْ لَيْسَ لَهُمْ مِنْ دُونِهِ وَلِيٌّ وَ لا شَفيعٌ لَعَلَّهُمْ يَتَّقُونَ (الأنعام 51)

بدون شعار دادن جواب حرف بدهید.
.
نه اینطوری نمیشه دروغی ببندی بعد بحث و عوض کنی چون از قول من دروغ گفتی باید پاسخگو باشی که کجا من چنین گفتم نقل قولی بزن ؟

به خداوند دروغ بستی اون با خودخداونده خودت می دونی که ازدست خداوند نمی شه دررفت
کنجکاو1 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي 10 ساعت پيش   #543
hosyn
عضو ثابت

نقل قول:
نه اینطوری نمیشه دروغی ببندی بعد بحث و عوض کنی چون از قول من دروغ گفتی باید پاسخگو باشی که کجا من چنین گفتم نقل قولی بزن ؟

به خداوند دروغ بستی اون با خودخداونده خودت می دونی که ازدست خداوند نمی شه دررفت
دوست گرامی، شاید حیا هم چیز بدی نباشد، صد بار بیشتر گفتی اطاعت پیامبر که در این همه آیات آمده یعنی همان اطاعت قرآن، و سابق وقتی پرسیدم که شما (نوعی) نماز ظهر میگویی در قران نیست اگر در آن زمان خود حضرت به تو میگفتند بخوان چه میکردی؟ و جواب دادی میگفتم از قرآن به من نشان دهید تا بخوانم!

خوشبختانه این مثال قرآن را که میزنم چنان رعشه بر اندامتان میافتد که حس میکنید همه بافته‌هایتان را پنبه میکند! چون هر بچه‌ای میفهمد چگونه سراپای حرفهایتان دروغ بستن به قران کریم است.

آیا سراغ خود خدا برویم یا سراغ کتاب خدا؟ آیا مگر کتاب خدا غیر خدا نیست؟

آخرين ويرايش hosyn ، 10 ساعت پيش در 12:22AM.
قديمي 10 ساعت پيش   #544
کنجکاو1
عضو ثابت

نقل قول:
دوست گرامی، شاید حیا هم چیز بدی نباشد، صد بار بیشتر گفتی اطاعت پیامبر که در این همه آیات آمده یعنی همان اطاعت قرآن، و سابق وقتی پرسیدم که شما (نوعی) نماز ظهر میگویی در قران نیست اگر در آن زمان خود حضرت به تو میگفتند بخوان چه میکردی؟ و جواب دادی میگفتم از قرآن به من نشان دهید تا بخوانم!

خوشبختانه این مثال قرآن را که میزنم چنان رعشه بر اندامتان میافتد که حس میکنید همه بافته‌هایتان را پنبه میکند! چون هر بچه‌ای میفهمد چگونه سراپای حرفهایتان دروغ بستن به قران کریم است.

احتمالا خواب نما شید چون این سخنان من نیست نمی گویم اشتباه است باید دلایلش را دید که چه می گوید

فقط آن مطلب اول را دیروز به جناب صبح گفتم که درزمان ما اطاعت از رسول همان اطاعت از قرآن است این کجایش می گوید که نباید از رسول پیروی کرد ؟
در هر صورت به من دروغ بستید باید یا ثابت کنید یا
قديمي 9 ساعت پيش   #545
hosyn
عضو ثابت

دوست گرامی، حالا ممکن است بگویید لینک بزن، اما روزی میرسد که قرآن کریم میفرماید: الیوم نختم علی افواههم و تکلمنا ایدیهم، روزی میرسد که تمام کفریاتی که در این انجمن نوشتید همه کلماتش شهادت میدهند و لینک را کف دست شما میگذارند.
قديمي 9 ساعت پيش   #546
کنجکاو1
عضو ثابت

نقل قول:

خوشبختانه خداوند اینهارو در قرآن مشخص کرده اند شاید این ازشانس بدشما باشد

وَمَنْ يَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ ﴿۵۶﴾مائده
و هر كس خدا و پيامبر او و كسانى را كه ايمان آورده‏ اند ولى خود بداند [پيروز است چرا كه] حزب خدا همان پيروزمندانند (۵۶)
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الَّذِينَ اتَّخَذُوا دِينَكُمْ هُزُوًا وَلَعِبًا مِنَ الَّذِينَ أُوتُوا الْكِتَابَ مِنْ قَبْلِكُمْ وَالْكُفَّارَ أَوْلِيَاءَ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ ﴿۵۷﴾
اى كسانى كه ايمان آورده‏ ايد كسانى را كه دين شما را به ريشخند و بازى گرفته‏ اند [چه] از كسانى كه پيش از شما به آنان كتاب داده شده و [چه از] كافران دوستان [خود] مگيريد و اگر ايمان داريد از خدا پروا داريد (۵۷)

قُلْ لَا أَقُولُ لَكُمْ عِنْدِي خَزَائِنُ اللَّهِ وَلَا أَعْلَمُ الْغَيْبَ وَلَا أَقُولُ لَكُمْ إِنِّي مَلَكٌ إِنْ أَتَّبِعُ إِلَّا مَا يُوحَى إِلَيَّ قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الْأَعْمَى وَالْبَصِيرُ أَفَلَا تَتَفَكَّرُونَ ﴿۵۰﴾انعام
بگو به شما نمى‏ گويم گنجينه ‏هاى خدا نزد من است و غيب نيز نمى‏ دانم و به شما نمى‏ گويم كه من فرشته‏ ام جز آنچه را كه به سوى من وحى مى ‏شود پيروى نمى ‏كنم بگو آيا نابينا و بينا يكسان است آيا تفكر نمى ‏كنيد (۵۰)
وَأَنْذِرْ بِهِ الَّذِينَ يَخَافُونَ أَنْ يُحْشَرُوا إِلَى رَبِّهِمْ لَيْسَ لَهُمْ مِنْ دُونِهِ وَلِيٌّ وَلَا شَفِيعٌ لَعَلَّهُمْ يَتَّقُونَ ﴿۵۱﴾
و به وسيله اين [قرآن] كسانى را كه بيم دارند كه به سوى پروردگارشان محشور شوند هشدار ده [چرا] كه غير او براى آنها يار و شفيعى نيست باشد كه پروا كنند (۵۱)
قديمي 9 ساعت پيش   #547
کنجکاو1
عضو ثابت

نقل قول:
دوست گرامی، حالا ممکن است بگویید لینک بزن، اما روزی میرسد که قرآن کریم میفرماید: الیوم نختم علی افواههم و تکلمنا ایدیهم، روزی میرسد که تمام کفریاتی که در این انجمن نوشتید همه کلماتش شهادت میدهند و لینک را کف دست شما میگذارند.

آیا من کفریات مینویسم که فقط به آیات الهی استناد می کنم یا شما که از رجوع به قران باز می دارید و رجوع به آیات الهی را شرک می دانیدوبه خداوند دروغ می بندید و..
قديمي 2 ساعت پيش   #548
عبدالعلی69
عضو ثابت

نشان عبدالعلی69

تاريخ ثبت نام: Dec 2013
مكان: نعیم
پاسخ‌ها: 19,280

نقل قول:

آیا من کفریات مینویسم که فقط به آیات الهی استناد می کنم یا شما که از رجوع به قران باز می دارید و رجوع به آیات الهی را شرک می دانیدوبه خداوند دروغ می بندید و..
بچه مزلف چن تا نقطعه ای ................................
جواب بده قران خداست ؟
وهیچگاه جواب ندارید
یا مرتضی علی مددی" وهوالعلی العظیم "1001 ,اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد وآخر تابع له علی ذلک اللهم العنهم جمیعا بعدد ما احاط به علمک وبعدد فضائل امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام وبعدد رذائل اعدائه
اللهم العن قاتلی فاطمة الزهراء
عبدالعلی69 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 10:36AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه