بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه ادبي-هنري > سينما و تئاتر

نکات

نمايش نتايج نظرسنجي: آیا شما قبل از ورود به این تاپیک شناختی نسبت به آقای ابدی داشت&#
بله 81 77.88%
خیر 23 22.12%
راي دهندگان: 104. شما نميتوانيد به اين موضوع راي بدهيد

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Wednesday 24 February 2010   #4861
زنده باد وطن
گروه هواداران ابدی

نشان زنده باد وطن

تاريخ ثبت نام: Jun 2009
پاسخ‌ها: 651
ج: پیمان ابدی آخرشه

به یاد پیمان عزیزم
تصاوير ضميمه

زنده باد وطن حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از زنده باد وطن بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 February 2010   #4862
S-ARM
گروه هواداران

تاريخ ثبت نام: Nov 2009
مكان: اصفهان نصف جهان
پاسخ‌ها: 55
ارسال پيام توسط Yahoo به S-ARM

سلام بچه ها
من چند روز در شرایط خوبی به سر نمیبرم
ولی با خوندن مطلب اون مجله یه حرف داشتم باید بزنم
پس لطفا بخونید:

اول اینکه من در شرایط روحی بدی به سر میبرم
سه شنبه هفته پیش ماشین به دختر داییم میزنه و دختر داییم به کما میره
واقعا این خبر داغونم کرد ولی خبر بد دیگه این بود که 3 روز بعدش یکی از دوستای صمیمیم بر اثر سکته فوت میکنه(22 سال!) دیگه حالم بد شده بود
زندگیم توی این چند روزه شده بود فکر کردن به دوستم و دختر داییم و از همه مهم تر پیمان جان
دیگه زده بود به سرم
دانشگاه نرفتم و حسابی حالم بد بود
خدا را شکر بهتر شدم
اول اینکه لطفا برای شفای دختر داییم دعا کنید حالش خیلی بده

خب اما حرف اصلی خودم
همون طور که میدونید چند هفته پیش فیلم عملیات پایتخت را گذاشته بود که بدلکاریش کار ارشا اقدسی بود
همون طور هم که میدونید ارشا اقدسی زیر دست پیمان بوده و حالا برای خودش گروهی به نام 13 زده
کارهاش انصافا قشنگه
واقعا نشون میده شاگرد کی بوده روح استادش شاد
یادم میاد سریال خواب و بیدار فخیم زاده 6 سال پیش شده بود یه سریال اکشن ایرانی ولی به چه صحنه ی اکشنی!
انفجار یک بیوک!!!! کاری که با 2 تا چاشنی همه میتونند انجام بدند
اون موقع کسی جرئت چپ کردن یه ماشینا نداشت
حتی جرئت تصادف با اون رو
ولی کی باعث شد که توی یک فیلم ایرانی مثل عملیات پایتخت یا فیلم های دیگه ماشین چپ کنند و پرش از ارتفاع و خوردن به ماشین و اصلا بدلکاری داشته باشند
کی کی...........
آیا به نظر شما پیمان ابدی پدر بدل کاری در ایران نبود؟
به خدا اگه کسی بگه نه خیلی بی انصافه
اگه قادر بودیم این سه سالی که پیمان بین ما بود را با سال های قبل را بیاریم روی نمودار بهتون قول میدم سینمای اگشن ایران چند صد درصد رشد داشته و حتی به عبارتی از 0 به رقمی رسید که من به شما قول میدم توی خاور میانه ما از همه جلوتریم
حتی یه فیلم خاور میانه ای هم پیمان کارهای بدلکاریشا انجام داده بود
واقعا کودوم انسان عاقلی میتونه بگه پیمان بدلکار قلابی بوده
لعنت به اون کسی که این شایعه را درست کرد

بچه ما مردم ایران اصولا قدر نشناسیمو در طول تاریح نشون دادیم
یادمه اولین حضور پیمان در ایران قرار بود یه پژو نو را چپ کنه ولی در هنگام چپ کردن کسی که قرار بود از جلو ماشین بپره اون طرف اشتباه کرد و پیمان برای حفظ چان بدلکار که قرار بپره سرعتش را کم کرد و ماشین چپ نکرد
ماشین خراب شد و پیمان دفعه دوم با ماشین خراب نتونست ماشینا چپ کنه
از اون وقت روزنامه ها به پیمان حمله مطبوعاتی کردند
پیمان چند روز بعد تونست با یه پژو دیگه این کار را به خوبی انجام بده و 2 تا کله معلق کامل با ماشین بزنه
من داشتم فیلم عملیات پایتختا میدیدم در اون فیلم هم قرار بود پژو توسط گروه 13 چپ بشه ولی بار اول ماشین چپ نشد و بار دوم هم ماشین فقط روی سقف روی اسفالت کشیده شد حتی یک کله معلق کامل هم نزد یعنی یک چهارم کاری که پیمان با پژو کرد(1/4)
اون موقع که پشت صحنه فیلم عملیات پایتخت را دیدم ایمانم به پیمان چند صد برابر شد
واقعا پیمان حرفه ای بوده

یه نظری دارم:
ما در کشورمون پدر فیزیک و پدر ریاضی و ...... داریم
اگه میشد برای پیمان یه همچین اسمی انتخاب کرد خیلی عالی بود مثلا:
پدر بدلکاری ایران
یا
پدر سینمای اکشن ایران
یا از این چیزا
کسی موافقه؟

S-ARM حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 5 كاربر از S-ARM بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 February 2010   #4863
majid-logestic
مهمان

تاريخ ثبت نام: Feb 2010
پاسخ‌ها: 4

S-ARM عزیز واقعا از شنیدن این همه مشکلات بزرگی که براتون پیش اومد ناراحت شدم ولی بسیار انرژی گرفتم وقتی فرمودید در این شرایط به یاد پیمان هستید
حتما پیمان بزرگ با دیدن گوهر هایی همچون شما در بهشت خوشحال تر میشه...

در مورد فیلم مذکور که گفتین قطعا قابل مقایسه با شاهکار های استاد نخواهد بود وکلمه پدر اکشن ایران حداقل لقب نا چیزی که برای اسطوره ما میشه گذاشت
اما در مورد چپ شدن استاد تبحر خواصی داشتند
در ترانه مادری هم پراید ایشون رو سقف سر خورد و ایشون بدون اینکه خراشی بهشون بیفته از ماشین با اقتدار پیاده شدند.
واقعا که اسطوره بزرگی هستند هم چنان
majid-logestic حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از majid-logestic بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 February 2010   #4864
!20!
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: Aug 2009
پاسخ‌ها: 10

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8809280116
http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8811110590
!20! حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از !20! بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 February 2010   #4865
sawarya
**گروه هواداران ابدی**

نشان sawarya

پاسخ‌ها: 369

سلام
خیلی وقته که از بیشتر شماها بی خبرم اما امیدوارم حال همه خوب باشه با اینکه به اینجا سر میزنم اما احساس می کنم که زندگی روزانه کمی ما رو در گیرخودش کرده و نمی تونیم خیلی در اینجا حضور داشته باشیم
از مهسا خبر ندارم اینو در جواب مهشید عزیز عرض می کنم و حقیقتا در توانم دیگه نیست که از ایشون بخوام به اینجا سر بزنند و معتقدم که من نباید بخوام بلکه ایشون خودشون باید تصمیم بگیرند که میخوان بمونند یا نه...
اما در مورد کار هامون و در واقع کار هایی که دوستان دارند زحمت می کشند و پیگیر هستند می خواستم یه سری حرف هایی بزنم اول از همه به مخفی بودنش تا تحقق کاملش اشاره می کنم اینکه من اعتقاد دارم که در جریان قرار دادن نحوه فعالیت ها برای دوستان خیلی متفاوت هست تا اینکه نخوایم کسانی غیر از ما با خبر باشند در واقع وقتی ما هم بی خبریم پس نباید فرقی دیگه بین ما و سایرین باشه(منظورم چه کاری نیست بلکه پیش رفتن کارهاست) البته اینطور برداشت میشه اینطور دیگه گروه بودن ما در حد نوشتن در اینجا باقی می مونه و در نهایت تنها کاری که از دست من بر میاد نه انجام دادن کاری و نه مشورت فکری بلکه دعا کردن هست!!
من فکر می کنم اگه تمام کارها زحمت هااز همون اول به عهده معدودی از دوستان قرار نمی گرفت اینطور احساس کامل تری از مشارکت همه ما در فعالیتی که همه هدف می دونیمش اما همه در گیرش نیستیم می کردیم البته باید تاکید کنم که منظور من این نیست که لحظه به لحظه بخوایم در مورد اهدافی حرف بزنیم که همه مون می دونیم چیه اما الان مدت ها می گذره و هیچ خبری نیست انگار سکوت کامل برقراره
این انتقاد من به خاطر تمام علاقه ایه که به شما و حفظ اتحادمون دارم هست و دلیل ناسپاسی من نیست و نه اینکه من بزرگی زحمت شما رو درک نمی کنم بلکه به خاطر نداشتن حس امید مشترک در همه ماست گرچه شک ندارم که ما می رسیم به خواسته امون اما ...
تا یادم نرفته بگم من پیگیر پیشنهاد نسرین جون هستم اما انقدر دروغ در محیط وب زیاد شده که از پیدا کردن نشونی مورد نظرم نا امیدم اما هنوز پیگیرم و همیشه فکر می کنم اگه زودتر چنین اتفاقی می افتاد شاید شرایط من هم خیلی فرق می کرد با این حال از همتون ممنونم به خاطر همه چیز اما فرصت تنها چیزی بود که اگه خودم بهش می رسیدم احساس می کردم موفقم ....
زمستان اغاز می شود..

آخرين ويرايش sawarya ، Saturday 27 February 2010 در 04:59PM.
sawarya حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از sawarya بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Thursday 25 February 2010   #4866
sawarya
**گروه هواداران ابدی**

نشان sawarya

پاسخ‌ها: 369

مطالب این چند روز که نبودم رو خوندم از همه ممنونم..
زمستان اغاز می شود..
sawarya حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از sawarya بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Friday 26 February 2010   #4867
Lina_2070
**گروه هواداران ابدی**

نشان Lina_2070

تاريخ ثبت نام: May 2009
پاسخ‌ها: 480

سلام دوستان
از همه به خصوص نسرین جان برای تلاشهاشون ممنونم و شرمنده از اینکه دست و پای من بسته است.
برای دختر دایی دوست عزیزمون هم آرزوی بهبودی هرچه سریعتر دارم و برای دوستشون از خدا آرامش ابدی می خوام.
الآن بعد از مدتها یه اتفاق خوب توی زندگیم افتاد. اولا چیزی که به ذهنم رسید این بود که بیام اینجا و یه تجدید پیمان کنم. همیشه به خودم می گم هر وقت مشکلاتی که برام پیش اومده حل بشه، حتی برای چند ساعت، اولین کاری که می کنم اینه که میام اینجا و سعی می کنم یه مسئولیتی رو قبول کنم یا یه کمکی باشم برای بقیه. که البته خیلی موفق نیستم توش.
امیدوارم حداقل اینکه تو دلم، همیشه دوستدار پیمان و پیرو منش او هستم، بتونه ذره ای از دینی رو که در درجه اول به خود پیمان و خانواده اش دارم و بعد به شما دوستان، جبران کنه.
به امید دیدار و با آرزوی موفقیت برای همه ی شما
قديمي Saturday 27 February 2010   #4868
ala*
**گروه هواداران ابدی**

نشان ala*

تاريخ ثبت نام: Jul 2009
پاسخ‌ها: 314

سلام به دوستان خوبم....
اول از همه آرزوی سلامتی برای دختر دایی آقای علیرضا دارم وامیدوارم هر چه زودتر سلامتیشونو به دست بیارن...
بعداز همه به خاطر بد قولیام از نسرین جون عذر میخوام.
ودر آخر باید بگم اتفاقا" الان خیلی نیاز به همکاری با همدیگه داریم چون من ونسرین جون شهرستان هستیم یه مقدار مشکل داریم...لطفا" هر کسی فرصت وحوصلشو داره اعلام آمادگی کنه.چون دقیقا" یه مدت طولانیه که کارا به همین دلیل تقریبا" خوابیده............
تو نیستی, وتپیدن گردابی است.
تونیستی ,وغریو رودها گویا نیست, ودره ها نا خواناست.
می روی: چمن تاریک میشود ,جوشش چشمه می شکند.
سیمای تو می وزد, آب بیدار می شود.می گذری ,آیینه نفس می کشد.
جاده تهی است. تو باز نخواهی گشت, وچشم به راه تو نیست.

آخرين ويرايش ala* ، Saturday 27 February 2010 در 05:52PM.
ala* حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از ala* بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 27 February 2010   #4869
ستاره ي ابدي
*گروه هواداران ابدي

تاريخ ثبت نام: Jan 2010
مكان: ايران قطعه 88 شماره 26
پاسخ‌ها: 26

سلام به همگي ممنون از 20 كه اين ادرسو گذاشتن بچه ها به نظر من اين گروه 13 ديگه دارن شورشو در ميارن مازيار فرزانه، روابط عمومي گروه بدلكاران 13 با اعلام اين خبر به فارس گفت: مهسا احمدي تنها دختر عضو گروه بدلكاران 13 است و اين گروه مسئوليت اجراي برنامه پرش*هاي بانجي جامپينگ را برعهده دارد. او در پرش خود نيز موفق بود و توانست حاضرين را به تشويق خود وا دارد من نميدونم اين به اصطلاح اقاي ف و رئيس شون چرا اسرار دارن كه خانم احمدي رو كه ژيمناستيك كار بودن و مدت كوتاهي كه دارن كار اكشن انجام ميدن اولين خانم اكشن كار جلوه بدن در صورتي كه همه ي ما ميدونيم سركار خانم ايرانمنش اولين بانوي اكشن ايران هستن كه استاد ابدي كاملا ايشونو قبول داشتن من واقعا براي اين افراد كه دارن زحمات استا درو ناديده ميگيرن متاسفم و اگر اقاي ف و رئيسشون توانايشو داشتن مجوز پرش اين خانومو از بانجي تهران رو ميگرفتن به نظر من ف . ر رفتارش شرافت داشت به رفتار امثال ف و رئيسش كه معلوم نيست هم از..... و هم از ..... من از جناب قره خاني خواهش ميكنم كه اجازه ندن زحمات همكار محترمشون خانم ايرانمنش كه واقعا خانمي صبور هستن ناديده گرفته بشه و ما هم نبايد اجازه بديم حالا ميفهمم كه چرا روز تشييع شاگرد محترم استاد اين شعرو خوند تاكه٩ بوديم نبود با ما كسي كشت مارا غم بي همنفسي تاكه مرديم همه يار شدند خفته ايم و همه بيدار شدند منو بابت اين لحن تند ببخشيد نميتونم ببينم كه اينجوري زحمات استاد داره ناديده گرفته ميشه
قديمي Sunday 28 February 2010   #4870
زنده باد وطن
گروه هواداران ابدی

نشان زنده باد وطن

سلام دوستان
اول از همه از S_ARM عزیز خواهشمندم که همدردی منو بپذیرن و امیدوارم به لطف خدا دختر داییشون بهبودی حاصل کنن و ممنون که تو این شرایط بازم به یاد اسطوره هستند
"پدر اکشن ایران" به طور قطع تنها برازنده ی پیمان عزیز ماست و در اسرع وقت در لیست کارها قرار میگیره و البته خاطرم هست که چند ماه قبل نیز یکی از دوستان همین پیشنهاد رو داشتن
الهه جون خجالت واسه چی این چه حرفیه
سمیرا جان زندگی خصوصی ما از اینجا جدامون نکرده بلکه امور پیمانه که فرصت باقی نمیذاره شخصا دو ماه هست که به غیر از امور ضروری کل وقتم رو به اسطوره اختصاص دادم و البته این رو وظیفه خودم میدونم و اگر اطلاع رسانی نمیکنم به این علته که بالا و پایین کردن ادارات مختلف گفتن نداره بلکه مهم اینه که نتیجه بده و امیدوارم این اتفاق بیفته... و ممنونم که پیگیر هستی

و راجع به این خبر جدید چیزی نمیتونم بگم چرا که انقدر دلم از برخی اطرافیان پیمان به درد اومده که روزی هزار بار میگم حیف او که خودش رو وقف چنین آدمایی کرد...
تعداد 3 كاربر از زنده باد وطن بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 28 February 2010   #4871
زنده باد وطن
گروه هواداران ابدی

نشان زنده باد وطن

و باز هم بی وفایی...

متاسفانه یکی دیگه از اعضاء گروه اکشن که اصلا ازشون انتظار نمیرفت ماهیتش رو نشون داد!
ایشون هم مثل خیلی های دیگه به عشق کبرا11 و به طمع شهرت به پیمان نزدیک شدن و الان همون کارهارو دارن با جناب قره خانی میکنن!
افرادی سودجو و فرصت طلب بدون داشتن تخصص کافی و با سوءاستفاده از نام پیمان از تهیه کنندگان کار گدایی میکنن!
خودتون بگید چقدر این رفتار ناشایست به اسم پیمان و حیثیت کاری او لطمه میزنه!؟...
چقدر امید داشتیم به بچه های پیمان!
الان هم که یکی از مهره هایی که ظاهرا قابل اعتماد بود خودشو جدا کرده و داره همون رفتارهارو انجام میده و سمتی رو که شایسته ش نیست از طرف خودش به تیتراژها میچسبونه!؟ این شخص برای اینکه ماهیتش رو نشون بده یک ماه غیبت جناب قره خانی براش کافی بود و در حال حاضر مصاحبه ای هم با مجله مادران انجام داده...
لازم به تذکر نیست که جناب قره خانی ایشون رو از گروه اخراج کردن...

آخرين ويرايش زنده باد وطن ، Sunday 28 February 2010 در 02:45AM.
تعداد 2 كاربر از زنده باد وطن بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 28 February 2010   #4872
زنده باد وطن
گروه هواداران ابدی

نشان زنده باد وطن

حقیقتش رفته بودما اما یه سر به سایت گروه اکشن زده بودم و به عکسهایی جدید از پیمان برخوردم دلم طاقت نیاورد دوباره کانکت شدم تا یکی شونو که داشت روانیم میکرد بذارم براتون

فکرشو بکنید الان ساعت از 3 گذشته و منم صبح زود بیدار باید بشم اما میام اینجا که عکس بذارم! اگه این اسمش دیوونگیه من با کمال میل دلم میخواد دیوونه باشم و با رضایت کامل اعلام میکنم که:
پیمان خان من دیوونه تم

این لبخند پیمان به یک دنیا می ارزه...
تصاوير ضميمه

آخرين ويرايش زنده باد وطن ، Sunday 28 February 2010 در 03:26AM.
تعداد 3 كاربر از زنده باد وطن بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 28 February 2010   #4873
زنده باد وطن
گروه هواداران ابدی

نشان زنده باد وطن

سلام محیا جان چطوری عزیزم
موفق شدی؟
قديمي Sunday 28 February 2010   #4874
محیا.
گروه هواداران ابدی

نشان محیا.

پاسخ‌ها: 327

نقل قول:
در اصل توسط زنده باد وطن نوشته شده است نمايش نوشته
و باز هم بی وفایی...

متاسفانه یکی دیگه از اعضاء گروه اکشن که اصلا ازشون انتظار نمیرفت ماهیتش رو نشون داد!
ایشون هم مثل خیلی های دیگه به عشق کبرا11 و به طمع شهرت به پیمان نزدیک شدن و الان همون کارهارو دارن با جناب قره خانی میکنن!
افرادی سودجو و فرصت طلب بدون داشتن تخصص کافی و با سوءاستفاده از نام پیمان از تهیه کنندگان کار گدایی میکنن!
خودتون بگید چقدر این رفتار ناشایست به اسم پیمان و حیثیت کاری او لطمه میزنه!؟...
چقدر امید داشتیم به بچه های پیمان!
الان هم که یکی از مهره هایی که ظاهرا قابل اعتماد بود خودشو جدا کرده و داره همون رفتارهارو انجام میده و سمتی رو که شایسته ش نیست از طرف خودش به تیتراژها میچسبونه!؟ این شخص برای اینکه ماهیتش رو نشون بده یک ماه غیبت جناب قره خانی براش کافی بود و در حال حاضر مصاحبه ای هم با مجله مادران انجام داده...

لازم به تذکر نیست که جناب قره خانی ایشون رو از گروه اخراج کردن...
سلام نسرین جان.خیلی ناراحت کنندس اما مثل اینکه خیلی داره این کارا عادی میشه.واقعا متاسفم.
نمیدونم چی باید گفت به امثال اینها
تا عاشق زارت شوم
من نیستم چون دیگران بازیچه ی بازیگران
اول به دام ارم تورا وانگه گرفتارت شوم
محیا. حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از محیا. بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 28 February 2010   #4875
محیا.
گروه هواداران ابدی

نشان محیا.

پاسخ‌ها: 327

خوبم گلم.شما خوبی؟بله بالاخره موفق شدم
تا عاشق زارت شوم
من نیستم چون دیگران بازیچه ی بازیگران
اول به دام ارم تورا وانگه گرفتارت شوم
محیا. حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
518837

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

گفتگوهاي مشابه
گفتگو آغازگر گفتگو تالار پاسخها عنوان آخرين گفتگو
سرزمينهاي اشغالي صبح اخبار و سياست 605 Friday 7 March 2014 09:53PM
پيامدهای ارجاع پرونده هسته ‌ای ايران به شورای امنيت niloofar_e Shem اخبار و سياست 167 Sunday 23 March 2008 04:24PM
حجاب در ممالک غير اسلامي maryam دين و دنيا 94 Saturday 10 December 2005 11:01PM
ممنوعيت حجاب در فرانسه صبح اخبار و سياست 10 Friday 25 February 2005 02:07AM

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 09:09PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه