بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > باشگاه عمومي > اخبار و سياست

نکات

پاسخ

ابزار گفتگو
قديمي Saturday 4 July 2009   #46
سر به زير
مهمان

تاريخ ثبت نام: Jun 2009
پاسخ‌ها: 84
ج: ●●●● وحشیگری حامیان موسوی با یک خانواده ( ضرب و شتم پدر مقابل فرزند ) ●●●●

آقاي حران براي چندمين با ر به شما ميگويم در بحث احساسات خود را كنترل كنيد يه نگاه به مطلب تون بندازيد به غير از بي منطقي وتوهين متعصبانه چيزي ننوشتيد .خواهشا منطقي تر بحث كنيد
سر به زير حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 2 كاربر از سر به زير بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Saturday 4 July 2009   #47
سر به زير
مهمان

پاسخ‌ها: 84

نقل قول:
در اصل توسط حران نوشته شده است نمايش نوشته
اتفاقا تجمع آروم به نفع شما نبود / برای دولت و حکومت چه مشکلی پیش میاد مثل شما بیان تو خیابون مچ بند سبز [لجنی] ببنیدید و چرت و پرت روی کاغذ بنویسید بعد از این میدون تهران برید اون ور تهران انقدر میومدید تا خسته میشدید مثل همون الاح اکبری که رو پشت بوم میگفتید ولی نه گنده هاتون تصمیم گرفته بودن (البته خط گرفته بودن) که حتما این تجمعات به آشوب و اغتشاش و خونریزی منتهی بشه تا زودتر و راحت تر به منافع خودشون برسند ولی غافل از اینکه همون بسیجی هایی که جلوی بعثی ها - وهابی ها - کوموله ها و صهیونیستها ایستادند جلوی چندتا خس و خاشاک که دیگه ...
كاربران محترم لطفا در مورد جملات وكلمات رنگي منطقي تفكر كنيد تا ببينيم ايشون با چه استدلالي به اين نتايج رسيدن ؟
سر به زير حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 5 July 2009   #48
PersianGulf
عضو ثابت

نشان PersianGulf

تاريخ ثبت نام: Nov 2008
پاسخ‌ها: 371

نقل قول:
اتفاقا تجمع آروم به نفع شما نبود / برای دولت و حکومت چه مشکلی پیش میاد مثل شما بیان تو خیابون مچ بند سبز [لجنی] ببنیدید و چرت و پرت روی کاغذ بنویسید بعد از این میدون تهران برید اون ور تهران انقدر میومدید تا خسته میشدید مثل همون الله اکبری که رو پشت بوم میگفتید ولی نه گنده هاتون تصمیم گرفته بودن (البته خط گرفته بودن) که حتما این تجمعات به آشوب و اغتشاش و خونریزی منتهی بشه تا زودتر و راحت تر به منافع خودشون برسند ولی غافل از اینکه همون بسیجی هایی که جلوی بعثی ها - وهابی ها - کوموله ها و صهیونیستها ایستادند جلوی چندتا خس و خاشاک که دیگه ...

نقل قول:
در اصل توسط سر به زير نوشته شده است نمايش نوشته
كاربران محترم لطفا در مورد جملات وكلمات رنگي منطقي تفكر كنيد تا ببينيم ايشون با چه استدلالي به اين نتايج رسيدن ؟
---يعني چي در مورد اين جملات تفكر كنيد .يعني ميخواهي بگي كه هيچي نميفهمي
خب من تفكر كردم و نتيجشو بهت ميگم
اتفاقا تجمع آروم به نفع شما نبود
اينكه معلومه تمام اونهايي كه راهپمايي سكوت رو برنامه ريزي كرده و راه انداختند باعثان پشت پرده اغتشاشات بعدش بودند . اول از مردم سوئ استفاده كردند بعدش ميدونو دادن دست چندتا تا اشغال بي همه چي

سبز لجني هم يعني اين

ديدي چطوري رنگ سبز با همه قداستش به لجن كشيده شد

چرت و پرت

البته از اين چرت تو پرتها زياد ميگفتن و انتشار ميدادند .اما حتي يه دليل قانع كننده هم نداشتند

مثل همون الله اکبری که رو پشت بوم میگفتید
..........قدیمی‌ها می‌گویند «وقتی آب سربالا برود، قورباغه ابوعطا می‌خواند».. اگر قدیمی‌ها الان بودند حتماً این را ضرب المثل می‌کردند که وقتی میرحسین 11 میلیون اختلاف را تقلب بداند، تلویزیون «صدای آمریکا» هم «الله اکبر» سر می‌دهد
.
دارم به این فکر می‌کنم که این «الله اکبر»های شبانه مثل "نماز جمعه خواندن در روز شنبه" فقط خنده‌دار است یا این‌که، مثل "روزه گرفتن در روز عید فطر" علاوه بر خنده‌دار بودن، برای استفاده کنندگان عقوبت هم دارد.. دست‌کم این مسئله قطعی است اگر صفینی‌ها «عقل» خود را به کار می انداختند، می‌توانستند بفهمند نباید روح دین را قربانی نماد کنند و وقتی نماد، خودش مخالف روح دین شود، باید با آن مقابله کرد
.
http://blog.360.yahoo.com/blog-stOZ40s8drR8tjN4uYX5_2U-?cq=1&p=2045
چه كنم كه نميتوانم الله اكبر اين جماعت رو باور كنم

گنده هاتون

بهزاد نبوي، مصطفي تاجزاده، احمد زيدآبادي، محمدعلي ابطحي، محمد قوچاني
كه چند وقيه سر پخش نكردن اعترافاتشون از رسانه ملي جنجال راه انداختين

(البته خط گرفته بودن)
...ما در منطقه امید زیادی به اصلاح طلبان و فعالان حقوق بشر داریم. ما از اصلاح طلبان، فعالان حقوق بشر، ناراضیان سیاسی، در سراسر منطقه حمایت می کنیم و با آنها همراهیم...
...ما قبل از آنکه احمدی نژاد بر سر کار بیاید، داشتیم به نتایج دلگرم کننده ای درخصوص موضوع هسته ای ایران می رسیدیم، چون آنها با توقف غنی سازی موافقت کرده بودند. متأسفانه پس از انتخاب رئیس جمهور احمدی نژاد، ایران مسیر برعکسی را برگزید و اعلام کرد بار دیگر به غنی سازی دست می زند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی
"هم مردم و هم آن دسته ای که رئیس جمهور امریکا از آن اعلام حمایت کرده است باید فکر کنند که چرا امریکا می خواهد از آن دسته حمایت کند و از آن دسته چه نقصی داشته که امریکا را به فکر حمایت از آن انداخته است. حمایت امریکا از هرکسی در ایران یک ننگ است. گروه ها و افراد سیاسی علاوه بر متمایز کردن مرز خود با دشمن، باید مرز خود را با مزدوران، نوکران و افرادی که در خدمت دشمن هستند نیز مشخص کنند."

به آشوب و اغتشاش و خونریزی منتهی بشه تا زودتر و راحت تر به منافع خودشون برسند

خس و خاشاک
http://rajanews.com/detail.asp?id=31349
(((اين بخش از سخنراني احمدي‌نژاد را به دقت بخوانند: «در انتخابات ایران 40 میلیون نفر خودشان بازیگر اصلی و تعیین کننده اصلی بوده‌اند. حالا چهار تا خس و خاشاک این گوشه ها کاری می کنند بدانید این رودخانه زلال ملت جایی برای خودنمایی آنان نخواهد گذاشت. 70 میلیون ملت ایران و 40 میلیون شرکت کننده در انتخابات همه عزیزند، همه ملت ایرانند و همه همدلند و دولت خادم همه آنان و در خدمت همه آنهاست. رقابت ها به پایان رسید و دوره دوستی‌ها و ساختن‌ها آغاز شد»
حالا توضيح دهيد كه از اين جملات چي برداشت ميكني)))

----------------------------------------------
خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

آخرين ويرايش PersianGulf ، Sunday 5 July 2009 در 01:45AM.
PersianGulf حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از PersianGulf بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 5 July 2009   #49
panter
وحيد

نشان panter

تاريخ ثبت نام: Dec 2008
مكان: ايران
پاسخ‌ها: 3,261
ارسال پيام توسط Yahoo به panter

آن خس و خاشاک تویی
«آن خس و خاشاک تویی
پست‌تر از خاک تویی
شور من‌ام، نور من‌ام
عاشق رنجور من‌ام
زور تویی، کور تویی
هاله‌ی بی‌نور تویی
دلیر بی‌باک من‌ام
مالک این خاک من‌ام»
panter حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از panter بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 5 July 2009   #50
panter
وحيد

نشان panter

فاش شدن دروغ و تقلبی دیگر در انتخابات تائید شده توسط شورای نگهبان، با انتشار تصاویر تعرفه های تا نشده
انتشار تصاویر تعرفه های تا نخورده و نو از تلویزیون در جریان باز شماری آرا بار دیگر باعث رسوایی انتخابات ریاست جمهوری دهم شد. در حالیکه همه رای دهندگان برای انداختن رای به صندوق باید تعرفه را تا می کردند نمایش تعرفه های دست نخورده و نو از سیمای جمهوری اسلامی را باید سند غیر قابل انکاری از تقلب آشکار در انتخابات دانست. افشا شدن این رسوایی باعث واکنش عجولانه سخنگوی شورای نگهبان و تهدید کسانی شده است که صحت انتخابات را مورد تردید قرار میدهند. این در حالی است که اساسا برگه های رای بصورت تا نشده به داخل صندوق ها نمی رود و باید همه برگه های رای را تا می کردند تا به داخل صندوق می رفت.
سخنگوی شورای نگهبان پس از انتشار این تصاویر به جای اینکه پاسخ بدهد چگونه این همه برگه تا نشده از سوراخ چند سانتی صندوقها داخل رفته است می گوید: "تا خوردن یا نخوردن تعرفه ها و نو بودن آنها نمی تواند دلیل انجام تخلف باشد "
چرا رای ها اینقدر نو هستند و هیچکدام تا نخورده اند؟

شورای نگهبان 10% آرا رو از ساعت یک بعد از ظهر تا 8 شب شمرد .. اون وقت چطور وزارت کشور تو همین مدت 24 میلیون رای شمرد ؟

به همه اینها می توانید پیدا شدن چهار صندوق رای پس از 20 روز از انتخابات، در شیراز و با حضور استاندار، فرماندار و امام جمعه را اضافه کرد
كاربران ذيل از panter بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 5 July 2009   #51
maryam57s
سیده مریم

نشان maryam57s

تاريخ ثبت نام: Feb 2009
مكان: تهران
پاسخ‌ها: 9,384
روزنوشته ها: 96

نقل قول:
در اصل توسط PersianGulf نوشته شده است نمايش نوشته
سبز لجني هم يعني اين
سلام کاربر محترم

لفظی که در مورد رنگ بکار بردید برازنده سادات و اجداد ایشون نیست . متاسفم

نمیدونم مقصودتون از گذاشتم این عکسها چی بود ولی اگر میخواهید من براتون تا فردا صبح عکسهایی این چنینی از طرفداران آقای احمدی بذارم ؟
توی تصویر زیر رنگ سبز بکار نرفته ولی وضعیت این خانم و از طبقه مرفه بودنش هم کاملا گویا است .
حالا اگر خواستید بگید من برای شما نمونه های بیشتری بذارم

مهربانی را اگر تقسیم کنند من یقین دارم به ما هم می رسد

آدمی اگر ایستد بر بام عشق دستهایش تا خدا هم میرسد

maryam57s حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 7 كاربر از maryam57s بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 5 July 2009   #52
حران
عضو ثابت

پاسخ‌ها: 5,572

نقل قول:
---يعني چي در مورد اين جملات تفكر كنيد .يعني ميخواهي بگي كه هيچي نميفهمي
خب من تفكر كردم و نتيجشو بهت ميگم
اتفاقا تجمع آروم به نفع شما نبود
اينكه معلومه تمام اونهايي كه راهپمايي سكوت رو برنامه ريزي كرده و راه انداختند باعثان پشت پرده اغتشاشات بعدش بودند . اول از مردم سوئ استفاده كردند بعدش ميدونو دادن دست چندتا تا اشغال بي همه چي

سبز لجني هم يعني اين

ديدي چطوري رنگ سبز با همه قداستش به لجن كشيده شد

چرت و پرت

البته از اين چرت تو پرتها زياد ميگفتن و انتشار ميدادند .اما حتي يه دليل قانع كننده هم نداشتند

مثل همون الله اکبری که رو پشت بوم میگفتید
..........قدیمی‌ها می‌گویند «وقتی آب سربالا برود، قورباغه ابوعطا می‌خواند».. اگر قدیمی‌ها الان بودند حتماً این را ضرب المثل می‌کردند که وقتی میرحسین 11 میلیون اختلاف را تقلب بداند، تلویزیون «صدای آمریکا» هم «الله اکبر» سر می‌دهد
.
دارم به این فکر می‌کنم که این «الله اکبر»های شبانه مثل "نماز جمعه خواندن در روز شنبه" فقط خنده‌دار است یا این‌که، مثل "روزه گرفتن در روز عید فطر" علاوه بر خنده‌دار بودن، برای استفاده کنندگان عقوبت هم دارد.. دست‌کم این مسئله قطعی است اگر صفینی‌ها «عقل» خود را به کار می انداختند، می‌توانستند بفهمند نباید روح دین را قربانی نماد کنند و وقتی نماد، خودش مخالف روح دین شود، باید با آن مقابله کرد
.
http://blog.360.yahoo.com/blog-stOZ40s8drR8tjN4uYX5_2U-?cq=1&p=2045
چه كنم كه نميتوانم الله اكبر اين جماعت رو باور كنم

گنده هاتون

بهزاد نبوي، مصطفي تاجزاده، احمد زيدآبادي، محمدعلي ابطحي، محمد قوچاني
كه چند وقيه سر پخش نكردن اعترافاتشون از رسانه ملي جنجال راه انداختين

(البته خط گرفته بودن)
...ما در منطقه امید زیادی به اصلاح طلبان و فعالان حقوق بشر داریم. ما از اصلاح طلبان، فعالان حقوق بشر، ناراضیان سیاسی، در سراسر منطقه حمایت می کنیم و با آنها همراهیم...
...ما قبل از آنکه احمدی نژاد بر سر کار بیاید، داشتیم به نتایج دلگرم کننده ای درخصوص موضوع هسته ای ایران می رسیدیم، چون آنها با توقف غنی سازی موافقت کرده بودند. متأسفانه پس از انتخاب رئیس جمهور احمدی نژاد، ایران مسیر برعکسی را برگزید و اعلام کرد بار دیگر به غنی سازی دست می زند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی
"هم مردم و هم آن دسته ای که رئیس جمهور امریکا از آن اعلام حمایت کرده است باید فکر کنند که چرا امریکا می خواهد از آن دسته حمایت کند و از آن دسته چه نقصی داشته که امریکا را به فکر حمایت از آن انداخته است. حمایت امریکا از هرکسی در ایران یک ننگ است. گروه ها و افراد سیاسی علاوه بر متمایز کردن مرز خود با دشمن، باید مرز خود را با مزدوران، نوکران و افرادی که در خدمت دشمن هستند نیز مشخص کنند."

به آشوب و اغتشاش و خونریزی منتهی بشه تا زودتر و راحت تر به منافع خودشون برسند

خس و خاشاک
http://rajanews.com/detail.asp?id=31349
(((اين بخش از سخنراني احمدي‌نژاد را به دقت بخوانند: «در انتخابات ایران 40 میلیون نفر خودشان بازیگر اصلی و تعیین کننده اصلی بوده‌اند. حالا چهار تا خس و خاشاک این گوشه ها کاری می کنند بدانید این رودخانه زلال ملت جایی برای خودنمایی آنان نخواهد گذاشت. 70 میلیون ملت ایران و 40 میلیون شرکت کننده در انتخابات همه عزیزند، همه ملت ایرانند و همه همدلند و دولت خادم همه آنان و در خدمت همه آنهاست. رقابت ها به پایان رسید و دوره دوستی‌ها و ساختن‌ها آغاز شد»
حالا توضيح دهيد كه از اين جملات چي برداشت ميكني)))
خیلی ممنون هیمن ها رو میخواستم عنوان کنم در مورد الاح اکبر هم که VOA و امثال مخملباف و دکتر قوری زاده فتوا داده بودند

مرگ بر دیکتاتور

حران حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 5 July 2009   #53
panter
وحيد

نشان panter

فاش شدن دروغ و تقلبی دیگر در انتخابات تائید شده توسط شورای نگهبان، با انتشار تصاویر تعرفه های تا نشده
انتشار تصاویر تعرفه های تا نخورده و نو از تلویزیون در جریان باز شماری آرا بار دیگر باعث رسوایی انتخابات ریاست جمهوری دهم شد. در حالیکه همه رای دهندگان برای انداختن رای به صندوق باید تعرفه را تا می کردند نمایش تعرفه های دست نخورده و نو از سیمای جمهوری اسلامی را باید سند غیر قابل انکاری از تقلب آشکار در انتخابات دانست. افشا شدن این رسوایی باعث واکنش عجولانه سخنگوی شورای نگهبان و تهدید کسانی شده است که صحت انتخابات را مورد تردید قرار میدهند. این در حالی است که اساسا برگه های رای بصورت تا نشده به داخل صندوق ها نمی رود و باید همه برگه های رای را تا می کردند تا به داخل صندوق می رفت.
سخنگوی شورای نگهبان پس از انتشار این تصاویر به جای اینکه پاسخ بدهد چگونه این همه برگه تا نشده از سوراخ چند سانتی صندوقها داخل رفته است می گوید: "تا خوردن یا نخوردن تعرفه ها و نو بودن آنها نمی تواند دلیل انجام تخلف باشد "
چرا رای ها اینقدر نو هستند و هیچکدام تا نخورده اند؟

شورای نگهبان 10% آرا رو از ساعت یک بعد از ظهر تا 8 شب شمرد .. اون وقت چطور وزارت کشور تو همین مدت 24 میلیون رای شمرد ؟

به همه اینها می توانید پیدا شدن چهار صندوق رای پس از 20 روز از انتخابات، در شیراز و با حضور استاندار، فرماندار و امام جمعه را اضافه کرد

قديمي Sunday 5 July 2009   #54
Shahdad
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2009
پاسخ‌ها: 62

آقایان به خواب هم نمی دیدند که روزی بانگ الله اکبر گوششان را بیازارد .
جناب حران شما که ادعای پیرو ولایت فقیه بودن را دارید به چه حقی ندای الله اکبر هم میهنانتان را به تمسخر می گیرید .
Shahdad حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
تعداد 3 كاربر از Shahdad بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 5 July 2009   #55
Freedom1
عضو

نشان Freedom1

تاريخ ثبت نام: Nov 2002
پاسخ‌ها: 6,881
روزنوشته ها: 6

نقل قول:

تصاویر بدحجابها در روز انتخابات از تلویزیون سیما پخش میشه تا بگن همه ی مردم حتی بدحجابها هم میان رای میدن. اما از فرداش تبدیل میشه به سندی برای تخریب میر حسین!
تعداد 3 كاربر از Freedom1 بابت نوشتن اين پست تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 5 July 2009   #56
maryam57s
سیده مریم

نشان maryam57s

تاريخ ثبت نام: Feb 2009
پاسخ‌ها: 9,384
روزنوشته ها: 96

نقل قول:
در اصل توسط Freedom1 نوشته شده است نمايش نوشته
تصاویر بدحجابها در روز انتخابات از تلویزیون سیما پخش میشه تا بگن همه ی مردم حتی بدحجابها هم میان رای میدن. اما از فرداش تبدیل میشه به سندی برای تخریب میر حسین!
خب تمام این برنامه ها برای این بود که مردم تحریک بشوند و تعداد بیشتری رای بیارند . در کدوم انتخابات توی ایران یک همچین آماری را داشتند . حالا میخواهید بد حجاب باشند یا نباشند ؟ مهم اینه که اومدند رای دادند . حالا به کی و چی الله اعلم .

مهربانی را اگر تقسیم کنند من یقین دارم به ما هم می رسد

آدمی اگر ایستد بر بام عشق دستهایش تا خدا هم میرسد

maryam57s حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از maryam57s بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 5 July 2009   #57
ریما 61
عضو ثابت

نشان ریما 61

تاريخ ثبت نام: Jul 2009
مكان: کرمانشاه
پاسخ‌ها: 658

نقل قول:
سلام حتما اون صحنه که در تجمع غیر قانونی حامیان موسوی در آزادی اتفاق افتاد رو دیدید که مردی روی زمین افتاده و یک سگی با کلاه کاسکت میزنه توی صورت شخص ...
که همه میگفتن بسیجیه و ... از این حرفها.
این شخص با خانواده سوار ماشین بوده که جلوتر داشتن یک بسیجی رو تعدادی سگ مورد ضرب و شتم قرار میدادن این فرد هم که راه بسته میشه از ماشین پیاده میشه و چون ریش داشته ....

البته بنده خدا شانس اورده که این سگها مسلح به سلاح سرد و گرم نبودند چون قبلا تعدادی از این خس و خاشاک ک دستگیر شدند مسلح به چاقو بودنده که خوشبختانه خلع سلاح شده اند.

من 2 روز که اینجا عضو شدم هنوز کسی رو نشناختم اما شما رو خوب شناختم شما آدم فوق العاده بی ادب و حق به جانبی هستید البته از طرفداران آقای احمدی نژاد که جلوی ملت ایران به هر کس که دلش میخواد حتی خود ملت ایران توهین میکنه نمیشه انتظار بیش از این داشت چه کسی به شما اجازه داده انسانهارو سگ خطاب کنید؟آقای احمدی نژاد؟با این عکسها میخوای چی رو ثابت کنی؟من مخالف خشونتم و اطمینان دارم 99% حامیان مهندس موسوی هم با خشونت مخالفند اما این رو هم بدونید ایجاد آرامش در کشور وظیفه ی هر ارگانی در کشور باشه وظیفه بسیج نیست بسیج حق سرکوب مردم رو که بصورت مسالمت آمیز برای اعتراض به خیابانها آمدند نداشت مگه ایران نیروی نظامی نداره؟ اصلا بسیج چیکارس؟چرا بسیجیها سلاح گرم دارند؟
من نمی خوام به بسیجی با شرفی که زمان جنگ از کشورش و هموطنانش دفاع کرد توهین کنم ما به آنها و خانوادهاشون مدیونیم منظور من کسانی هستند که با استفاده از نام بسیج جنایت میکنند و به خودشون اجازه هر کاری میدن.در ضمن میشه توضیح بدین همون شخصی که چاقو در دستش در عکس آخر چرا بین چماق به دستاس و کسی باش برخوردی نمیکنه؟در ضمن لطفا یکم مودبانه صحبت کنید و شان انسانها رو حفظ کنید
ریما 61 حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
كاربران ذيل از ریما 61 بابت اين نوشته مفيد تشكر كرده‌اند :
قديمي Sunday 5 July 2009   #58
Shahdad
عضو ثابت

تاريخ ثبت نام: May 2009
پاسخ‌ها: 62

بهتره دوستان به این کاریکاتور هم نگاهی بیندازند .
Shahdad حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 5 July 2009   #59
گلک
عضو ثابت

نشان گلک

پاسخ‌ها: 2,720

غافل از اینکه در تمامی شهر , سروها جای لاله ها رستند
ناله پر شرار مرغ سحر , معنی اش ارتداد و بی دینی ست
در زمستان ذوق و اندیشه , سبز بودن چه جرم سنگینی ست
ای که بر روی ماه چنگ زدی , باش تا صبح دولتت بدمد
گلک حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
قديمي Sunday 5 July 2009   #60
گلک
عضو ثابت

نشان گلک

پاسخ‌ها: 2,720

غافل از اینکه در تمامی شهر , سروها جای لاله ها رستند
ناله پر شرار مرغ سحر , معنی اش ارتداد و بی دینی ست
در زمستان ذوق و اندیشه , سبز بودن چه جرم سنگینی ست
ای که بر روی ماه چنگ زدی , باش تا صبح دولتت بدمد
گلک حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول
پاسخ

Bookmarks

کلیدواژه ها
2x2=10, لباس شخصی ها, حامیان موسوی, دروغ در روز روشن, خس و خاشاک, جنایت, وحشیگری

كاربراني كه در حال مشاهده اين گفتگو هستند : 1 (0 عضو 1 ميهمان)

ابزار گفتگو

قوانين ارسال نوشته
شما نمی توانید سرنگار جدید ارسال نمائید.
شما نمی توانید پاسخ ارسال کنید.
شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
شما نمی توانید نوشته های خود را ویرایش نمائید

کدتالار روشن هست
شكلكهاروشن هستند
[IMG]کد روشن هست
كد HTML خاموش هست

پرش به تالار مورد نظر

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 01:18PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه