بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > من و این ردپای سرگران

نکات

من و قایق کوچک اوریگامی ام
اینجا، درست در میان اقیانوس زندگانی
گم شده ایم!
حالا ما سرگردانیم
سرگردان...

ارزیابی این نوشته

من، آسمان و رنگ های بازیگوش دوست داشتنی ام

درخواست "من، آسمان و رنگ های بازیگوش دوست داشتنی ام" به Digg درخواست "من، آسمان و رنگ های بازیگوش دوست داشتنی ام" به del.icio.us درخواست "من، آسمان و رنگ های بازیگوش دوست داشتنی ام" به StumbleUpon درخواست "من، آسمان و رنگ های بازیگوش دوست داشتنی ام" به Google
ارسال Wednesday 28 October 2015 در 09:44PM توسط میرزا عبدالزکی

خیلی زور است، هوا ابری باشد و باران نیاید. مثل بغض های ناشکفته ای که خیال ترکیدن ندارند. مثل اشک هایی که نمی آیند. می خواهم قلمویی بردارم، تمام آسمان را رنگین کمان نقاشی کنم. سفره های پهن کنم میان این آسمان خاکستری ام تا که تمام رنگ ها گرد آن آیند. تا که زیبا شود تمامش. تا که شاد شود تمام آبادی و آبادی هایی که زیرش زنگی می کنند. می خواهم قلمویی بردارم، دو بال بکشم برای خودم، تا که پرواز کنم، بروم بر فراز همین آسمان عزیز، و با این رنگ های بازیگوش، بازی کنم. می خواهم شاد باشم، شاد زندگی کنم!
خیلی زور است که گشنه ات باشد و در خانه نه نانی و نه تخم مرغی. و نه حتی ماستی و دوغی! و نه حتی حالی و توانی برای خرید، و نه مرغی که تخم بزارد و نه گاوی که شیری داشته باشد! و نه زیتون، ذرت و تخمه آفتابگردانی که روغنی بدهد و نه سفره ای که چیزی در آن چیده شود. کاش مردم غذاهای نذری شان را در کل روزهای محرم پخش می کردند. تا که اینگونه گرسنه نمانم. من، غذا می خواهم، نه برای خودم، برای روحم، روح خسته و تنهایم. می خواهم قلمویی بردارم، کنار آن سفره بالای آسمان، پیش آن رنگ های بازیگوش، یک مرغ و خروس و چند گاو شیرده بکشم، تا که شاید غذایی بتوان یافت. یک غذای رنگارنگ آسمانی!

برگرفته شده از hamsayegi.blog.ir || احمد نهازی
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 16096 نظرات 1 Edit Tags ارسال نوشته روزنوشت
« قبلي     اصلی     بعدي »
همه نظرات 1

نظرات

1. Old Comment
    نشان A+CH
    به یکی نونوایی دادی به یکی یه لقمه نون

به یکی صد تا نشونه ، یکی بی نام و نشون
    ارسال Saturday 7 November 2015 در 12:31PM توسط A+CH A+CH حاضر نيست
ارسال نظر ارسال نظر
همه دنبالک ها 0

دنبالک ها

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 06:55PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه