بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان

نکات

چی تو فکرته؟

[140]

جریان زندۀ تالارها
علوی به سرنگار خودتان را از آتش دوزخ نجات دهید پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط asad39 نوشته شده است نمايش نوشته
هر وقت واقعیتها از خود قرآن گفته بشود، ما را به توهین به پیامبر و پایین آوردن مقام او متهم میکنند. غالیان در طول تاریخ همینجوری بوجود آمده اند.

پیامبر خودش بروایت خدا در قرآن می گوید :

1- گنجینه های خدا نزد من نیست
2- من سود و ضرری حتی به نفع خود نمی توانم ایجاد کنم
3- من فقط از وحی پیروی میکنم و نه وحی از من
4- من غیب نمی دانم
5- شعار من فقط لا اله الا الله است
6- من در دعاهای خویش فقط خدا را میخوانم
و ...

اما وقتی ما همینها را به پیامبر نسبت میدهیم، شما ما را به توهین به او متهم میکنید. این چه وضعیتیه!!؟؟؟؟
خیر شما چیز دیگری می گویید و می خواهی ایشان را به اندازه شان خودت یا رشاد خلیفه ملعون پایین بکشی دوست من
1-شما عملا می گویید پیامبر مثل بقیه گناه می کرده ! ! ! !
2- شما منکر عصمت انبیاء هستید ! ! ! !
3-شما منکر خلافت و اولی الامر حجت های خداوند هستی ! ! !
4- دروغ می گویید ! ! ! !
5- به رسول الله تهمت میزنی ! ! !
و....
به این دلایل است که شما ثابت می کنی دشمن رسول الله یک وهابی داعشی هستید دوست عزیز . "

يك ساعت پيش

علوی به سرنگار خودتان را از آتش دوزخ نجات دهید پاسخ داد.
"
نقل قول:
شما عملا چنین آیاتی مثل آیه زیر را در قرآن در نظر نمی گیرید.

قُلْ لَا أَقُولُ لَكُمْ عِنْدِي خَزَائِنُ اللَّهِ وَلَا أَعْلَمُ الْغَيْبَ وَلَا أَقُولُ لَكُمْ إِنِّي مَلَكٌ إِنْ أَتَّبِعُ إِلَّا مَا يُوحَى إِلَيَّ قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الْأَعْمَى وَالْبَصِيرُ أَفَلَا تَتَفَكَّرُونَ ﴿۵۰﴾

بگو به شما نمى‏ گويم گنجينه ‏هاى خدا نزد من است و غيب نيز نمى‏ دانم و به شما نمى‏ گويم كه من فرشته‏ ام جز آنچه را كه به سوى من وحى مى ‏شود پيروى نمى ‏كنم بگو آيا نابينا و بينا يكسان است آيا تفكر نمى ‏كنيد (۵۰)
اصلا چه ربطی به داستان ما دارد من نمی فهمم
عده ای برای سواستفاده نزد پیامبر رفته اند و علم ایشان را برای گنج پیدا کردن می خواستند از قرآن مغزش را بردار برادرمن ! ! ! !
شان نزول این آیه را میدانی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
زمانی که دشمنان و ملعونین قريش از رسول الله پیشنهاد مى‌كردند و خلاف با حكمت بود، لذا فرمايد:
قُلْ لا أَقُولُ لَكُمْ عِنْدِي خَزائِنُ اللَّهِ‌: بگو اى پيغمبر، به پیشنهاد دهندگان نمى‌گويم؛ شما را نزد من است خزائن مقدورات و ارزاق الهى، تا هر چه بطلبيد به شما ارائه و نشان دهم‌ وَ لا أَعْلَمُ الْغَيْبَ‌: و نمى‌دانم غيب را مادامى كه وحى به من نيايد تا هر چه پرسيد جواب گويم‌ وَ لا أَقُولُ لَكُمْ إِنِّي مَلَكٌ‌: و نمى‌گويم شما را كه از جنس ملك هستم تا هر چه ايشان قادرند و مى‌كنند من نيز به قوت ملكى بكنم، بلكه من هم مثل شما هستم در بشريت‌ إِنْ أَتَّبِعُ إِلَّا ما يُوحى‌ إِلَيَ‌: متابعت و پيروى نمى‌كنم مگر آنچه را كه وحى كرده است به سوى من از احكام حلال و حرام.
اصلا خزائن به معنی خزن (بر وزن عقل) حفظ و نگهدارى كردن. خزانه (به كسر اول) مكان نگهدارى (انبار). جمع آن خزائن است. مکان را میخواستند .

نقل قول:
خدا از قول پیامبر میگوید که : إِنْ أَتَّبِعُ إِلَّا مَا يُوحَى إِلَيَّ

من از وحی تبعیت میکنم. در واقع این پیامبر است که از وحی تبعیت میکند و نه وحی از پیامبر. یعنی وحی تابع پیامبر نیست. بلکه پیامبر تابع وحی است.
با عرض معذرت این حرف عملا اصل حماقت است ! ! ! !
اطاعت رسول الله از خداوند متعال بوده است وحی ارتباطی معنوی است که برای پیامبران الهی، جهت دریافت پیام الهی از راه اتصال به غیب برقرار می‌شود. پیامبر، گیرنده‌ای است که پیام را به واسطه همین ارتباط و اتصال (وحی) دریافت می‌کند.
وحی عملا دستور و سخن خداوند است رسول الله از خداوند متعال اطاعت می کرده است و خداوند متعال دستورات و ... خودش را از طریق وحی به ایشان می رسانده اطاعت پیامبر از آن دستور نبوده اطاعت ایشان از خداوند متعال بوده است که به واسطه اطاعت از خداوند متعال از دستور ایشان هم پیروی می کرده است .
شما وحی را چه میدانید ؟ ؟ ؟ ؟

نقل قول:
حذف آیات از قرآن کار معجزه نوزده نیست. بلکه کار کسانی است که آیات قرآن را عمل نمی کنند و عملا قرآن را مهجور می گذارند و به آن عمل نمی کنند.

خود رشاد خلیفه می گوید آن جایی که آیات قرآن برای شعبده بای عدد نوزده جوابگو نباشد آن قسمت از جانی خداوند متعال نیست .
ادعای تحریف قرآن
رشاد خلیفه در بسط نظریه خود، دو آیه پایانی سوره توبه از قرآن را که با نظریه‌اش هماهنگ نبود، تحریف شده دانست. او مدعی بود که این دو آیه در ۹ جا تئوری کد ۱۹ وی را نقض می‌کند، و این آیه‌ها ۱۹ سال پس از مرگ محمد توسط کاتبان در مدح محمد افزوده‌شده و این امر طبق اسنادی مورد مخالفت شدید علی بن ابیطالب (یکی از کاتبان) واقع شده‌بود.[۳][۴] همچنین در یکی از این آیات، محمد به صراحت «رحیم» (یکی از اسماء خداوند) خوانده شده‌است.[پانویس ۱] خلیفه این دو آیه را جعلی نامید و آنان را از ویراست‌های جدیدتر ترجمهٔ قرآن خود حذف کرد.

ادعای رسالت و جعلی بودن احادیث و سنت
رشاد خلیفه ادعای رسالت نیز کرد و نام خود را از قرآن استخراج نمود. وی پس از بسط دادن نظریات خود اعلام نمود «اسم رسول میثاق خدا در قرآن از طریق ریاضی به عنوان رشاد خلیفه کد شده‌است و این واقعاً بهترین روش معرفی رسول خدا به دنیا، در عصر کامپیوتر است» و پس از آن استدلال کرد «آشکار شدن معجزه قرآن بواسطه رشاد خلیفه، از نشانه‌های مهم رسالت اوست»[۷] خلیفه همچنین سنت و حدیث که پس از قرآن منبع اصلی مسلمانان هستند را منابع جعلی نسبت داده شده به محمد و در تضاد با قرآن دانست و کشف واقعیت این متون و آموزه‌های جعلی را نیز از وظایف رسالت خویش دانست.[۸][۹] این سبب شد که ادعاهای وی از سوی محافل مذهبی سنی و شیعه رد شده و نوشته‌های او ممنوع اعلام شود.[۱۰]

منبع
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86...B1%D8%A2%D9%86 "

يك ساعت پيش

علوی به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط کنجکاو1 نوشته شده است نمايش نوشته
آنهایی که مرده اند جایی هستند که انسانها هنگام خواب می روند .

مگر انسانها رمانی که خواب هستند جایی میروند که مردگان بخواهند بروند ؟
انسان هنگام خوابیدن زنده است نه مرده و انسانی که خواب است حس های آن کار می کند مثلا او را صدا بزنی بیدار می شود .
این دو جناب کنجکاو باهم فرق می کند .
نمی شود که بلاتکلیف باشند .
پس روح چه میشود وقتی از بدن جدا میشود ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ "

2 ساعت پيش

علوی به سرنگار سوالاتی از جناب اسد امیدوارم مثل کنجکاو نباشند ! ! ! ! پاسخ داد.
"
نقل قول:
خود خدا در قرآن می فرماید که قرآن را بسیار ساده آفریدیم. خدا خالق ماست و بهتر از هر کسی ما را میشناسد. او میداند که یک متن را چطوری بیان دارد تا پیچیده نباشد . قرآن صرف از نظر از وجوه مختلفش، برای هرکسی در هر سطح هوش و سوادی مایه هدایت است . خود تو میگوئید علوم حدیث بسیار پیچیده است. در حالی که کلام خدا قرآن اصلا پیچیده نیست و نهایت سادگی را دارد. آیا یک کلام ساده و روان که خدا ساخته برای هدایت بهتراست یا یک کلام پیچیده و چند نسخه ای. از کلام خدا نمی توان فرار کرد. اما اگر حدیثی به مذاق خوش نیاید، راحت میتوان گفت ضعیف است! خیلی از علمای مسلمان بعد از مدتها سر و کله زدن با علم حدیث سنجی، به پوچ بودن آن در مقابل قرآن پی برده اند و آن را بی ریشه و بی اساس میدانند.

مهمترین ضرر حدیث و سنت، مهجور گذاشتن قرآن است.
ضعف و عدم ضعف حدیث را ما نمی توانیم تعیین کنیم و هر کس این کار را باب میل خودش انجام دهد بیسواد است و عدم پذیرش شکست این عمل را بوجود می آورد .
قرآن به سادگی بیان شده است و در این سادگی خداوند متعال دستور به تعقل و تفکر در آن را داده است ! ! !
آیات بسیاری موجود است که بسیار ساده است ولی تا وقتی که اولی الامر توضیح نداده باشند منظور آیه مجهول است و این مدل آیات نیاز به یک سخن ( حدیث ) از آن اولی الامری دارد که خداوند متعال آن را قرار داده است .
مثلا سر داستن مومن آل یاسین که شما فرمودید ایشان جناب حبیب نجار هستند و آنجا که از شما مدرک برای حرفتان خواستم شما فرمودید که اقوال تاریخی و داستان های تاریخی عامیانه ترکیه و ... ایشان را معرفی کرده است . البته آنجا بحثمان یک چیز دیگر بود و بنده نمی خواستم من باب این مسئله به شما برای ادله گیر بدهم چون باعث انحراف بحث میشود .
هیچ واقعه تاریخی قرآنی مجزا از روایت و حدیث نیست و هیچ شخصی که با تعقل و تفکر قرآن را میخواند و در پی برداشتن مغز قرآن است و پوست آن را نزد خران می گذارد این حرف شما را قبول نمی کند چون با عرض معذرت عملا و واضحا دروغ می گوید و کذب می بافید ! ! ! ! جناب حبیب نجار خارج از روابات و احادیث نمی شود ایشان را مومن آل یاسین دانست .
البته بنده اطمینان دارم که شما پیرو یکی از مذاهب اهل سنت هستی و این را در این چند وقته با دیدن نگرش و اعمال شما پی برده ام و آن اصلا برایم مهم نیست چون شما قبلا کذاب و دروغ گو بودن و تهمت زن بودنتان مشخص شده است و نمیشود به شما کاملا اعتماد کرد .

ضمنا برای بار چندم می گویم نقل قول را کامل بیاورید . می دانم ه ضررتان است ولی این از مردانگی بدور است که سخن بنده را سانسور کنی "

2 ساعت پيش

علوی به سرنگار سوالاتی از جناب اسد امیدوارم مثل کنجکاو نباشند ! ! ! ! پاسخ داد.
"
نقل قول:
دو خط شما مشهوره!
خودتان اعتراف دارید که بیشتر از دو خط قاطی می کنید و گیج میشوید . بنده از خودم نساخته ام ! ! ! ! "

2 ساعت پيش

کنجکاو1 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط hosyn نوشته شده است نمايش نوشته
شما نگفتید که الآن آینده موجود است یا معدوم است؟ و اگر معدوم است چگونه میگویید الآن خداوند متعال در آینده حضور دارند؟ حضور در معدوم چگونه ممکن است؟
گفتم گذشته وحال وآینده برای خداوند فرق ندارد یعنی خداوند درحصر زمان نیست برای ما که درحصرزمانیم قیامت و بهشت وجهنم هنوز بوجود نیامده اما برای خداوند موجود است جون درحصرزمانیست

نقل قول:
از کجای این آیه عند الله فهمیدید نمیدانم، خود آیه شریفه میفرماید «خلقنا»، و هر کجا خلق باشد زمان است، اما عالم امر زمان ندارد، الا له الخلق و الامر، و ما امرنا الا واحدة کلمح بالبصر، عالم فرازمان پشتوانه تام عوالم دارای زمان است، مسخرات بامره.
این آیه را درجواب شما آوردم که گفتید خزائن عندالله است و گفتید هرچه عندالله است باقی است

نقل قول:
ورود بهشتی‌ها به زمین بهشت در آینده است، اما خود زمین بهشت الآن موجود است، چون زمین بهشت از خزائن ارض است، و لله خزائن السماوات والارض، و إن من شیء الا عندنا خزائنه و ما ننزله الا بقدر معلوم، زمین بهشت عند الله است، و هر چه عند الله است باقی است، ما عندکم ینفد و ما عند الله باق، و لذا شهداء که عند ربهم یرزقون هستند، چون عند الله هستند، همان لحظه شهادت وارد زمین بهشت میشوند که آن هم عند الله است.
"

3 ساعت پيش

asad39 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
إِذَا الشَّمْسُ كُوِّرَتْ ﴿۱﴾
آنگاه كه خورشيد به هم درپيچد (۱)
وَإِذَا النُّجُومُ انْكَدَرَتْ ﴿۲﴾
و آنگه كه ستارگان همى‏ تيره شوند (۲)

بعد از اینکه آسمانها وزمین نابود شدند خداوند دوباره زمین و آسمانهارا خلق می کنند .همانطور که در سوره ابراهیم آیه 48 می فرمایند روزی که زمین به غیر این زمین وآسمانها به غیراین آسمانها نبدل شوند

يَوْمَ تُبَدَّلُ الْأَرْضُ غَيْرَ الْأَرْضِ وَالسَّمَاوَاتُ وَبَرَزُوا لِلَّهِ الْوَاحِدِ الْقَهَّارِ ﴿۴۸﴾
روزى كه زمين به غير اين زمين و آسمانها [به غير اين آسمانها] مبدل گردد و [مردم] در برابر خداى يگانه قهار ظاهر شوند (۴۸)

روزی که مردمان برای حساب و کتاب جمع می شوند
همین دیگر، زمین نابود میشه و به یک چیز دیگری تبدیل میشه. "

4 ساعت پيش

asad39 به سرنگار انکار شرک پاسخ داد.
"
نقل قول:
بهشت به این خاطر ارض گفته می شود که همین زمین خودماست اما در روز قیامت به غیراز این زمین تبدیل می شود
جنت هم که معنایش مشخص است یعنی باغ همانطور که در آیه 107 خداوند می فرمایند :
إِنَّ الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ كَانَتْ لَهُمْ جَنَّاتُ الْفِرْدَوْسِ نُزُلًا ﴿۱۰۷﴾
بى‏ گمان كسانى كه ايمان آورده و كارهاى شايسته كرده‏ اند باغهاى فردوس جايگاه پذيرايى آنان است (۱۰۷)

اگر برطبق عقیده شما جنت به معنای بهشت باشد باید چنین آیه ترجمه شود بهشتهایی درفردوس
آیا صحیح هست که چنین ترجمه کنیم جنات را دراین آیه ؟
باشد، جنت به معنای باغی از باغهای بهشت است. اما آدم و حوا در کجا زندگی میکردند که به زمین تبعید شدند؟ "

4 ساعت پيش

asad39 به سرنگار خودتان را از آتش دوزخ نجات دهید پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشته
ملحد اینها چی ربطی داشت با جمله من "
ملحد " اطیعوالله واطیعوا الرسول و.............
ربط مستقیم دارد. اطاعت از پیامبر یعنی اطاعت از آنچه که پیامبر گفته است. بیایید ببینیم که خدا از قول پیامبر چه میگوید:

4- من غیب نمی دانم

جملات بالا گفته های پیامبر است در قرآن. آیا اگر کسی از جملات بالا تبعیت کند، از پیامبر تبعیت نکرده است؟
قطعا کسی که جملات بالا را در مورد پیامبر قبول نکند، دقیقا به معنای عدم اطاعت از پیامبر است.

حالا متوجه شدید که چه کسی از پیامبر اطاعت میکند و چه کسی معنای واقعی اطیعوالله واطیعوا الرسول را اجرا میکند.! "

5 ساعت پيش

"
نقل قول:
منهدم میشود
إِذَا الشَّمْسُ كُوِّرَتْ ﴿۱﴾
آنگاه كه خورشيد به هم درپيچد (۱)
وَإِذَا النُّجُومُ انْكَدَرَتْ ﴿۲﴾
و آنگه كه ستارگان همى‏ تيره شوند (۲)

بعد از اینکه آسمانها وزمین نابود شدند خداوند دوباره زمین و آسمانهارا خلق می کنند .همانطور که در سوره ابراهیم آیه 48 می فرمایند روزی که زمین به غیر این زمین وآسمانها به غیراین آسمانها نبدل شوند

يَوْمَ تُبَدَّلُ الْأَرْضُ غَيْرَ الْأَرْضِ وَالسَّمَاوَاتُ وَبَرَزُوا لِلَّهِ الْوَاحِدِ الْقَهَّارِ ﴿۴۸﴾
روزى كه زمين به غير اين زمين و آسمانها [به غير اين آسمانها] مبدل گردد و [مردم] در برابر خداى يگانه قهار ظاهر شوند (۴۸)

روزی که مردمان برای حساب و کتاب جمع می شوند "

5 ساعت پيش

"
نقل قول:
بله میدانم میخواهی بگوئید جنت یعنی باغ. اره باغ در زمین هم جنت نامیده میشود. در بهشت فردوس هم جنت نامیده میشود. همانطور که زمین بهشت هم ارض نامیده میشود و زمین کنونی که در آن زندگی میکنیم هم ارض نامیده میشود.
بهشت به این خاطر ارض گفته می شود که همین زمین خودماست اما در روز قیامت به غیراز این زمین تبدیل می شود
جنت هم که معنایش مشخص است یعنی باغ همانطور که در آیه 107 خداوند می فرمایند :
إِنَّ الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ كَانَتْ لَهُمْ جَنَّاتُ الْفِرْدَوْسِ نُزُلًا ﴿۱۰۷﴾
بى‏ گمان كسانى كه ايمان آورده و كارهاى شايسته كرده‏ اند باغهاى فردوس جايگاه پذيرايى آنان است (۱۰۷)

اگر برطبق عقیده شما جنت به معنای بهشت باشد باید چنین آیه ترجمه شود بهشتهایی درفردوس
آیا صحیح هست که چنین ترجمه کنیم جنات را دراین آیه ؟ "

5 ساعت پيش

"
نقل قول:
در اصل توسط علوی نوشته شده است نمايش نوشته
جناب کنجکاو
تکلیف آن کسانی که از دنیا رفته اند چه میشود ؟ ؟ ؟
اگر از دنیا رفته اند پس در این مکان نیستند و اگر از دنیا نرفته اند در این مکان هستند ؟ ؟ ؟
آنها کجا هستند؟ ؟ ؟ ؟
آنهایی که مرده اند جایی هستند که انسانها هنگام خواب می روند .

مگر انسانها رمانی که خواب هستند جایی میروند که مردگان بخواهند بروند ؟ "

5 ساعت پيش

عبدالعلی69 به سرنگار خودتان را از آتش دوزخ نجات دهید پاسخ داد.
"
نقل قول:
خیلی خوب پیامبر خودش بروایت خدا در قرآن می گوید :

4- من غیب نمی دانم

اما شما در این موارد پیامبر را اطاعت نمی کنید . انصافا کدامیک از ما در این موارد از پیامبر اطاعت میکند؟؟!!!!
ملحد اینها چی ربطی داشت با جمله من "
ملحد " اطیعوالله واطیعوا الرسول و............. "

7 ساعت پيش

"
نقل قول:

قُلْ لَا أَقُولُ لَكُمْ عِنْدِي خَزَائِنُ اللَّهِ وَلَا أَعْلَمُ الْغَيْبَ وَلَا أَقُولُ لَكُمْ إِنِّي مَلَكٌ إِنْ أَتَّبِعُ إِلَّا مَا يُوحَى إِلَيَّ قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الْأَعْمَى وَالْبَصِيرُ أَفَلَا تَتَفَكَّرُونَ ﴿۵۰﴾

بگو به شما نمى‏ گويم گنجينه ‏هاى خدا نزد من است و غيب نيز نمى‏ دانم و به شما نمى‏ گويم كه من فرشته‏ ام جز آنچه را كه به سوى من وحى مى ‏شود پيروى نمى ‏كنم بگو آيا نابينا و بينا يكسان است آيا تفكر نمى ‏كنيد (۵۰)

من از وحی تبعیت میکنم. در واقع این پیامبر است که از وحی تبعیت میکند و نه وحی از پیامبر. یعنی وحی تابع پیامبر نیست. بلکه پیامبر تابع وحی است.

حذف آیات از قرآن کار معجزه نوزده نیست. بلکه کار کسانی است که آیات قرآن را عمل نمی کنند و عملا قرآن را مهجور می گذارند و به آن عمل نمی کنند.
__________________ "

7 ساعت پيش

asad39 به سرنگار سوالاتی از جناب اسد امیدوارم مثل کنجکاو نباشند ! ! ! ! پاسخ داد.
"
نقل قول:
شناخت حدیث علوم مختلفی دارد که هرکدام بسیار پیچیده هستند و صحیح را از غلط مشخص می کنند .
خود خدا در قرآن می فرماید که قرآن را بسیار ساده آفریدیم. خدا خالق ماست و بهتر از هر کسی ما را میشناسد. او میداند که یک متن را چطوری بیان دارد تا پیچیده نباشد . قرآن صرف از نظر از وجوه مختلفش، برای هرکسی در هر سطح هوش و سوادی مایه هدایت است . خود تو میگوئید علوم حدیث بسیار پیچیده است. در حالی که کلام خدا قرآن اصلا پیچیده نیست و نهایت سادگی را دارد. آیا یک کلام ساده و روان که خدا ساخته برای هدایت بهتراست یا یک کلام پیچیده و چند نسخه ای. از کلام خدا نمی توان فرار کرد. اما اگر حدیثی به مذاق خوش نیاید، راحت میتوان گفت ضعیف است! خیلی از علمای مسلمان بعد از مدتها سر و کله زدن با علم حدیث سنجی، به پوچ بودن آن در مقابل قرآن پی برده اند و آن را بی ریشه و بی اساس میدانند.

مهمترین ضرر حدیث و سنت، مهجور گذاشتن قرآن است. "

7 ساعت پيش

asad39 به سرنگار سوالاتی از جناب اسد امیدوارم مثل کنجکاو نباشند ! ! ! ! پاسخ داد.
"
نقل قول:
در اصل توسط علوی نوشته شده است نمايش نوشته
کامل نه اصلا ! ! ! ! ! !
شناخت حدیث علوم مختلفی دارد که هرکدام بسیار پیچیده هستند و صحیح را از غلط مشخص می کنند .
البته از توان فهم شما توضیح این مقولات خارج است شما دوخط بیشتر میشود آمپر می سوزانید و توان خواندن آن را ندارید .
دو خط شما مشهوره! "

7 ساعت پيش

"
نقل قول:
در اصل توسط عبدالعلی69 نوشته شده است نمايش نوشته
خیلی خوب پیامبر خودش بروایت خدا در قرآن می گوید :

4- من غیب نمی دانم

اما شما در این موارد پیامبر را اطاعت نمی کنید . انصافا کدامیک از ما در این موارد از پیامبر اطاعت میکند؟؟!!!! "

7 ساعت پيش

"
نقل قول:
چرا انقدر با رسول الله پیامبر ما دشمنی داری و سعی می کنی مقام ایشان را پایین بیاوری ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
هر وقت واقعیتها از خود قرآن گفته بشود، ما را به توهین به پیامبر و پایین آوردن مقام او متهم میکنند. غالیان در طول تاریخ همینجوری بوجود آمده اند.

پیامبر خودش بروایت خدا در قرآن می گوید :

4- من غیب نمی دانم
و ...

اما وقتی ما همینها را به پیامبر نسبت میدهیم، شما ما را به توهین به او متهم میکنید. این چه وضعیتیه!!؟؟؟؟ "

7 ساعت پيش

" ملحد " اطیعوالله واطیعوا الرسول و............. "

7 ساعت پيش

"
نقل قول:
بنده قبلا هم به تو گفته بودم وظیفه ما اطاعت بی چون و چرا از رسول الله و اولی الامر اشت

حذف آیات از قرآن کار معجزه نوزده نیست. بلکه کار کسانی است که آیات قرآن را عمل نمی کنند و عملا قرآن را مهجور می گذارند و به آن عمل نمی کنند. "

7 ساعت پيش

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 02:21AM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه