نمايش تك نوشته ( اين نوشته بخشي از يك رشته گفتگو است - براي مشاهده گفتگوي اصلي بر عنوان گفتگو در قسمت مقابل كليك نمائيد )
قديمي Tuesday 23 July 2019   #18
Majid_ag
MTCC

تاريخ ثبت نام: May 2008
مكان: مشهدالرضا
پاسخ‌ها: 4,519
ج: نقشۀ تحقیر آمیز سربرگ توئیتر «فدریکا موگرینی» به تجزیۀ ایران تلویح می‌کند

نقل قول:
در اصل توسط صبح نوشته شده است نمايش نوشته
شما کی هستید حالا؟ خودتون رو از زبون خودتون معرفی می‌کنید؟ که ناگهان وسط بحث نگید من فلانی نیستم و بیساری نیستم؟
ما دوتا است. این که شما خیلی اصراردارید باعث دزدی و چپاول این مملکته، اصلاح طلبان هستند که اعتراف میکنم زمانی طرفدارشون بودم!! این ما الان وجود خارجی نداره. اون چیزی هم که اونجا نوشتم از زبان همون مای یک زمانی اصلاح طلب بود!

یک ما هم من خودمم!! آدمی که بالکل با شیوه حکومت استبدادی مخالفه!! اینکه فرد مستبد تاج داره یا عمامه براش فرقی نمیکنه!! اصلاح طلب و اصولگرا هم الان براش دو سر یه کرباس نجسن که فرق زیادی در هنگام تلاش برای مردم با هم نمیکنن و هر دو به یه اندازه دزدن!!

اشتباه من این بود که جمله بالا رو با "ما" نوشتم. شما بخونش اصلاح طلبان!!
اوکی؟؟

نقل قول:
چی میشه که این جملۀ ساده شما رو به این واکنش جناحی متعصبانه وادار می‌کنه؟

واکنش جناحی نیست دوست گرامی! چرا انقدر به حقه بازی علاقه داری؟؟ اینجوری ارضا میشی؟؟
مرد حسابی جواب دادن به اون سوال برای شما دورویی خودتون رو به نمایش در میاره که میخواید فضاحت نظام حاکم رو محدود به یه جناح کنید و باقیمانده رو مطهر جلوه بدید وگرنه من که میگم استثنا وجود نداره همه از این جناح و اون جناح به یه اندازه سر در آخور دارن!! دست از این بازی های کثیف بردارید.

نقل قول:
رفتار اصولگرایانۀ جمهوری اسلامی اگر تعادل ذهنی کافی داشته باشید الزاما مساوی با یک جناح نیست. همین حالاش بیش از 90 درصد قوای سیاسی و رجال سیاسی ایران دارن عملا مرگ بر ترامپ و مرگ بر آمریکا می گن و مهم ترین طرفداران مذاکره، امکان مذاکره با آمریکا رو در این شرایط منتفی می دونن... این رفتار اصولگرایانه ست. بله، وقتی امروز آقای عباس عبدی از سران اصلاحات میاد می گه در این شرایط خفت آمیز نمیشه مذاکره کرد، بالاخره آدم خوشحال میشه که اصولی در کار هست و عزت و کرامتی هم برای این ملت مونده ...
ای بابا!!
چرا نمیخونی چی نوشتم؟؟؟ اگر ما امروز در شرایطی هستیم که مردم (عادی و نه رجال مفتخور سیاسی) انقدر تحت فشارن که مجبورن به الدنگی مثل ترامپ امید ببندن که بیاد و از شر شما نجاتشون بده، از صدقه سر سیاستهای احمقانه شماست. آقازادگی مفرطی که از بالا تا پایینتون رو گرفته و ول کن مملکت نیستید و ممتاسفانه سیر هم نمیشید!!! این شمایید که امروز این مردم رو در موقعیت خفت قرار دادید. اگر مثل آدم با دنیا ارتباط سالم داشتید و پاچه همه دنیا رو نمیگرفتید امروز در این موقعیت خفت بار نمیبودید. فشار گردن کلفتی های شما روی این مردم وارد میشه ولی خوب ژستهای خوشگلش مال شماست و متاسفانه فکر میکنید مردم هنوز گول شما رو میخورن!!!

نقل قول:
اگر با غیر از رگ متورم و متعصب گردن جواب های بنده رو خونده بودی، حداقل دو بار یادمه گفتم که اصولگرائی در اصلاح طلبان و اصلاح طلبی در اصولگرایان پیدا میشه. اما خوب گویا شما فکر می کنی با لحن جنگی و طلبکارت چیزی به دست میاری...
احسنت که بالاخره موفق شدی نقطه اختلافمون رو پیدا کنی!!! خوب اختلاف ما دقیقا همینجاست!! اصولگرائی در اصلاح طلبان و اصلاح طلبی در اصولگرایان حرف اضافه ای بیش نیست!! اصولا اصلاح طلب و اصولگرا یک گله گرگند که برای فریب من و شما لباسهای مختلف پوشیدن!! فقط لباس متفاوت!! گاهی اوقات نزدیک انتخابات حتی جابجا هم میشن!! این میره تو اون گله!! اون میاد تو این گله!! یکی تو هر دوتا گله حضور پیدا میکنه!! و ...

جواب سوالهای بنده رو هم مثل همیشه ندادید و وقتی دوباره میپرسم می فرمایید جستجو کن!!!

آخرين ويرايش Majid_ag ، Tuesday 23 July 2019 در 09:04AM.
Majid_ag حاضر نيست   پاسخ بهمراه نقل قول